The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 53. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
13470

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
13471

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
13472

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
13473

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
SOLD
13474

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
13475

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
50 PLN
13476

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
50 PLN
13477

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
SOLD
13478

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
13479

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
13480

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
13481

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
13482

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
180 PLN
13483

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
13484

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
13485

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
13486

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
13487

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
90 PLN
SOLD
13488

1933 kartka z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Cp58
70 PLN
13489

1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii.

Fi.Cp58
35 PLN
13490

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp61I
25 PLN
SOLD
13491

1935 całostka z ilustracja nr 24.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
13492

1935 całostka z ilustracja nr 17.

Fi.Cp68
40 PLN
SOLD
13493

1935 całostka z ilustracja nr 6.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
13494

1935 całostka z ilustracja nr 10.

Fi.Cp68
25 PLN
SOLD
13495

1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu.

Fi.Cp68
35 PLN
13496

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
13497

1937 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
13498

1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
13499

1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp68
35 PLN
SOLD
13500

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Tarnowskich Gór 7.X.37, sygnatura I-1937.

Fi.Cp71
100 PLN
SOLD
13501

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Antopola 29.IV.38, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O.

Fi.Cp74
100 PLN
SOLD
13502

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Lwowa 30.XII.37, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O.

Fi.Cp74
90 PLN
13503

1937 całostka z ilustracja nr 21.

Fi.Cp76
35 PLN
SOLD
13504

1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck10
40 PLN
SOLD
13505

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
80 PLN
13506

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm.

Fi.Cp78
15 PLN
13507

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78 II
10 PLN
13508

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
13509

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN