The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 53. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
13590

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
150 PLN
13591

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
160 PLN
13592

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
40 PLN
13593

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp106
40 PLN
13594

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
40 PLN
13595

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
13596

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
40 PLN
13597

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
40 PLN
13598

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
40 PLN
13599

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
40 PLN
13600

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
40 PLN
13601

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart.

Fi.Cp106
1 800 PLN
13602

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
40 PLN
13603

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
40 PLN
13604

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
40 PLN
13605

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp106
40 PLN
13606

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp106
80 PLN
13607

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
40 PLN
13608

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp106
40 PLN
13609

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
40 PLN
13610

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp106
40 PLN
13611

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
40 PLN
13612

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
40 PLN
13613

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp106
40 PLN
13614

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
40 PLN
13615

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp106
40 PLN
13616

1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; ostemplowana grzecznościowo datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H.

Fi.Cp107
40 PLN
13617

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
13618

1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
120 PLN
13619

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

Fi.Cp109II
150 PLN
13620

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z II walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 2 kropki); karta wysłana 9.8 z Krynicy do Rabki; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
200 PLN
13621

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura XII.49 - piąty nakład; dofrankowana znaczkami z nadrukiem "groszy" 3 typu, wysłana 22.2.1951 z Krakowa do Gdańska Oliwy; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp109II, 519, 521
Mi.650, 653 
60 PLN
13622

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
100 PLN
13623

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania.

Fi.Cp115
150 PLN
13624

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
13625

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha.

Fi.Cp118
600 PLN
13626

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
30 PLN
13627

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
13628

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
13629

1950 kartka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 7 i z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp119I
500 PLN