Auction 49. Postal stationery

17385

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm.

Fi.Cp78
15 PLN
17386

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm.

Fi.Cp78I
15 PLN
17387

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
17388

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
10 PLN
17389

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, całostka o sygnaturze (X-1938), hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp80
20 PLN
17390

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, całostka o sygnaturze (X-1938).

Fi.Cp80
70 PLN
17391

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
17392

Fi.Cp80
20 PLN
17393

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
17394

1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik.

Fi.Cp81
10 PLN
17395

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
17396

Fi.Cp81
20 PLN
17397

1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H, kartka wysłana z Skomorochy koło Sokala.

Fi.Cp81
10 PLN
17398

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
17399

1938 całostka na korespondencję zagraniczną.

Fi.Cp84
35 PLN
17400

Fi.Cp84
35 PLN
17401

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
40 PLN
17402

Fi.Cp86
25 PLN
17403

Fi.Cp86
25 PLN
17404

Fi.Cp86
25 PLN
17405

Fi.Cp86
25 PLN
17406

Fi.Cp86
140 PLN
17407

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp86
50 PLN
17408

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
50 PLN
17409

Fi.Cp86
25 PLN
17410

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38.

Fi.Cp86
35 PLN
17411

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37.

Fi.Cp86
40 PLN
17412

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża.

Fi.Cp86
150 PLN
17413

Fi.Cp86
40 PLN
17414

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
45 PLN
17415

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp86
45 PLN
17416

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57.

Fi.Cp86
45 PLN
17417

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 1, doskonały stan

Fi.Cp87
130 PLN
17418

1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec.

Fi.Ck10
10 PLN
17419

Fi.Cp88
35 PLN
17420

Fi.Cp88
50 PLN
17421

Fi.Cp89
300 PLN
17422

Fi.CfpU4
180 PLN
17423

1945 kartka z hasłem propagandowym na papierze seledynowym z Bydgoszczy 28.8.45 do Krakowa.

Fi.Cp93
50 PLN
17424

Fi.Cp94A
100 PLN