17385 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
17386 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
17387 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
17388 |
| 10 PLN | |
17389 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, całostka o sygnaturze (X-1938), hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
17390 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, całostka o sygnaturze (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 70 PLN | |
17391 |
| 20 PLN | |
17392 |
| 20 PLN | |
17393 |
| 20 PLN | |
17394 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
17395 |
| 20 PLN | |
17396 |
| 20 PLN | |
17397 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H, kartka wysłana z Skomorochy koło Sokala. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
17398 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
17399 |
1938 całostka na korespondencję zagraniczną. | Fi.Cp84 |
| 35 PLN | |
17400 |
| 35 PLN | |
17401 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
17402 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
17403 |
| 25 PLN | |
17404 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
17405 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
17406 |
| 140 PLN | |
17407 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
17408 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
17409 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
17410 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN SOLD | |
17411 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
17412 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża. | Fi.Cp86 |
| 150 PLN SOLD | |
17413 |
| 40 PLN | |
17414 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
17415 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
17416 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN SOLD | |
17417 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 1, doskonały stan | Fi.Cp87 |
| 130 PLN | |
17418 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
17419 |
| 35 PLN | |
17420 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Pierwszy patrol ułański - sierpień 1914. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN SOLD | |
17421 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 37, nadruk delikatny typu I (jaśniejsza plamka widoczna na karcie istnieje tylko na skanie). | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
17422 |
| 180 PLN | |
17423 |
1945 kartka z hasłem propagandowym na papierze seledynowym z Bydgoszczy 28.8.45 do Krakowa. | Fi.Cp93 |
| 50 PLN SOLD | |
17424 |
| 100 PLN | |