17305 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
17306 |
1926 kartka do obrotu zagranicznego. | Fi.Cp45 |
| 45 PLN | |
17307 |
1926 kartka z Torunia do Austrii. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
17308 |
1926 całostka na przesyłki zagraniczne, niewielkie zmarszczenie w dolnym lewym rogu. | Fi.Cp45I |
| 40 PLN | |
17309 |
1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. | Fi.Cp45I |
| 25 PLN | |
17310 |
1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. | Fi.Cp45 |
| 25 PLN | |
17311 |
| 40 PLN | |
17312 |
1929 formularz kartkowy z reklamą firmy Centra. | |
| 40 PLN | |
17313 |
1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
17314 |
1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
17315 |
1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
17316 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931,lekko zagięty prawy dolny róg. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
17317 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 150 PLN SOLD | |
17318 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN | |
17319 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, ślady podlepek na odwrocie. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
17320 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
17321 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
17322 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 110 PLN | |
17323 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN | |
17324 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
17325 |
| 100 PLN | |
17326 |
| 160 PLN | |
17327 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
17328 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 150 PLN | |
17329 |
| 90 PLN | |
17330 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN SOLD | |
17331 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN SOLD | |
17332 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
17333 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
17334 |
| 200 PLN | |
17335 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
17336 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
17337 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
17338 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN SOLD | |
17339 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
17340 |
| 150 PLN | |
17341 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 54 PLN SOLD | |
17342 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 54 PLN SOLD | |
17343 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN SOLD | |
17344 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |