Auction 49. Postal stationery

17345

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
17346

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
17347

Fi.Cp50IIa
150 PLN
17348

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
130 PLN
17349

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
17350

Fi.Cp50IIa
120 PLN
17351

Fi.Cp50IIa
120 PLN
17352

Fi.Cp50IIa
150 PLN
17353

Fi.Cp51
10 PLN
17354

Fi.Cp51
10 PLN
17355

1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp52
200 PLN
17356

Fi.Cp58
35 PLN
17357

1933 kartka z nadrukiem nowej wartości.

Fi.Cp58
80 PLN
17358

Fi.Cp58II
70 PLN
17359

Fi.Cp64
15 PLN
17360

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
40 PLN
17361

1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu.

Fi.Cp68
35 PLN
17362

1935 całostka z ilustracja nr 24.

Fi.Cp68
40 PLN
17363

1935 całostka z ilustracja nr 10.

Fi.Cp68
40 PLN
17364

1935 całostka z ilustracja nr 6.

Fi.Cp68
40 PLN
17365

1935 całostka z ilustracja nr 17.

Fi.Cp68
40 PLN
17366

1935 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L.

Fi.Cp72
20 PLN
17367

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
17368

1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
50 PLN
17369

1936 kartka z sygnaturą IX-1934 z Wyszkowa do Ameryki, kartka pisana po hebrajsku.

Fi.Cp67
60 PLN
17370

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
17371

1936 kartka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
17372

1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck8
45 PLN
17373

Fi.Ck9
40 PLN
17374

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N.

Fi.Cp72
20 PLN
17375

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
17376

Fi.Cp74
80 PLN
17377

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", sygnatura (VI-1938).

Fi.Cp74B
100 PLN
17378

1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp76
45 PLN
17379

1937 całostka z ilustracja nr 10.

Fi.Cp76
35 PLN
17380

1937 całostka z ilustracja nr 21.

Fi.Cp76
35 PLN
17381

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław - Kopalnie nafty, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp77
80 PLN
17382

1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck10
40 PLN
17383

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
80 PLN
17384

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZEDZA CZAS I PINIADZA!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78
20 PLN