17345 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN SOLD | |
17346 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN SOLD | |
17347 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN | |
17348 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 130 PLN SOLD | |
17349 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN SOLD | |
17350 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN SOLD | |
17351 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
17352 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN | |
17353 |
| 10 PLN | |
17354 |
| 10 PLN | |
17355 |
1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K. | Fi.Cp52 |
| 200 PLN | |
17356 |
| 35 PLN | |
17357 |
1933 kartka z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
17358 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta dofrankowana i wysłana 6.X.1935 z urzędu Warszawa 2 do Kielc (opłata niezgodna z taryfą - 20 gr. zamiast 15 gr.), znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "TYDZIEŃ SZKOŁY POWSZECHNEJ/ 2-8.X.35r./ ZŁÓŻ GROSZ NA BUDOWĘ/ PUBLICZNYCH SZKÓŁ POWSZECHNYCH" (Myślicki 35 118). | Fi.Cp58II |
| 70 PLN | |
17359 |
1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa. | Fi.Cp64 |
| 15 PLN SOLD | |
17360 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 40 PLN | |
17361 |
1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
17362 |
1935 całostka z ilustracja nr 24. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
17363 |
1935 całostka z ilustracja nr 10. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
17364 |
1935 całostka z ilustracja nr 6. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
17365 |
1935 całostka z ilustracja nr 17. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
17366 |
1935 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SOLD | |
17367 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
17368 |
| 50 PLN | |
17369 |
| 60 PLN | |
17370 |
| 40 PLN | |
17371 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
17372 |
1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck8 |
| 45 PLN SOLD | |
17373 |
| 40 PLN | |
17374 |
1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SOLD | |
17375 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
17376 |
| 80 PLN | |
17377 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", sygnatura (VI-1938). | Fi.Cp74B |
| 100 PLN | |
17378 |
1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN SOLD | |
17379 |
1937 całostka z ilustracja nr 10. | Fi.Cp76 |
| 35 PLN SOLD | |
17380 |
1937 całostka z ilustracja nr 21. | Fi.Cp76 |
| 35 PLN | |
17381 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław - Kopalnie nafty, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 80 PLN SOLD | |
17382 |
1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN | |
17383 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
17384 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZEDZA CZAS I PINIADZA!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |