17185 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 z nadrukiem na doklejonym znaczku. | Fi.Cp1 |
| 72 PLN SOLD | |
17186 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 12.X.19 do Warszawy z adnotacja "Marki", stąd przez pomyłkę trafiła do Marek koło Warszawy a dopiero następnie do Warszawy, nadruk zbliżony do typu 7 (bez zwężonej litery k). | Fi.Cp1I |
| 80 PLN | |
17187 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 10. | Fi.Cp1I |
| 35 PLN SOLD | |
17188 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 11 z Warszawy do Rawy. | Fi.Cp1I |
| 40 PLN | |
17189 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka). | Fi.Cp1I |
| 120 PLN | |
17190 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; unikalna odmiana - belka zakrywająca nadruk "Postkarte" ciągła (nie dzielona)!!! pozostałe cechy wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - prawdopodobnie typ 5; dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!! | Fi.Cp1II |
| 500 PLN | |
17191 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19 lecz ze spacją na lewo od prawej cyfry 1, w tej konfiguracji nie opisane. | Fi.Cp2I |
| 100 PLN | |
17192 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
17193 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2I |
| 35 PLN | |
17194 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN | |
17195 |
| 80 PLN | |
17196 |
| 80 PLN | |
17197 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z niekatalogowanym nadrukiem o cechach nadruku według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara a i e oraz cechami 2 i 9, bez innych innych cech nadruku. | Fi.Cp2II |
| 200 PLN | |
17198 |
1918 wydanie warszawskie; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN | |
17199 |
| 50 PLN | |
17200 |
| 40 PLN | |
17201 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka na odpowiedź z nadrukiem typu 8 częściowo na znaczku za 2,5 fen, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp3B |
| 200 PLN SOLD | |
17202 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp3I |
| 120 PLN SOLD | |
17203 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka - cześć na odpowiedź z nadrukiem typ 31. | Fi.Cp3IB |
| 200 PLN SOLD | |
17204 |
| 180 PLN | |
17205 |
| 200 PLN | |
17206 |
1918 wydanie lubelskie, dwie całostki na papierze szarożółtym i szarobrązowawym. | Fi.Cp4ax, y |
| 200 PLN | |
17207 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty czyste, czarne - na kartonach szarym i żółtobrunatnym; idealny stan zachowania. | Fi.Cp5x, y |
| 400 PLN | |
17208 |
1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 17.XII.18 (pierwszy dzień obiegu). | Fi.Cp5y |
| 350 PLN SOLD | |
17209 |
1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 29.XII.18. | Fi.Cp5y |
| 300 PLN SOLD | |
17210 |
1918 wydanie lubelskie, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp5y |
| 80 PLN | |
17211 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z Krakowa 16.10.19 do Biłgoraju, na odwrocie znaczek opłaty użyty jako znaczek dopłaty. | Fi.Ca3 |
| 100 PLN SOLD | |
17212 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ozdobnika, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck4IIIs |
| 90 PLN | |
17213 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - z napisem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, gwarancja i opis Berbeka. | Fi.Ck4IIIt |
| 400 PLN | |
17214 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
17215 |
1919 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
17216 |
| 80 PLN | |
17217 |
| 70 PLN | |
17218 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96 - liść koniczyny zamiast rombu. | Fi.Cp12II |
| 70 PLN | |
17219 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z rzadkim typem nadruku 57, słaby stan zachowania. | Fi.Cp12II |
| 100 PLN | |
17220 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
17221 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
17222 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
17223 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7, kartka nie wypisana do końca, na odwrocie ślady po podklejeniu. | Fi.Cp15Ix |
| 180 PLN SOLD | |
17224 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Krakowa 12.V.19 do Austrii, stempel cenzury krakowskiej K3, nadruk typ 62, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 150 PLN | |