The auction will start on 19.04.2024

Auction 47. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
5480

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
5481

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, plamka na froncie, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
5482

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
5483

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
5484

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
5485

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
5486

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
5487

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
5488

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
5489

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
5490

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
5491

1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 25.XI.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
5503

1932 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Warszawa nr 111 23.XI.32.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
5504

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
5505

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
5506

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
5507

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
5508

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
75 PLN
SOLD
5509

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
120 PLN
SOLD
5510

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
95 PLN
SOLD
5511

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
90 PLN
SOLD
5512

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
90 PLN
SOLD
5513

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
95 PLN
SOLD
5514

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 26, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
210 PLN
SOLD
5515

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
230 PLN
SOLD
5516

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
230 PLN
SOLD
5517

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
90 PLN
5518

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
120 PLN
SOLD
5519

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
230 PLN
SOLD
5520

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
230 PLN
SOLD
5521

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5, stan bardzo dobry.

Fi.Cp56
90 PLN
SOLD
5522

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry.

Fi.Cp57
120 PLN
SOLD
5523

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15, stan bardzo dobry.

Fi.Cp57
120 PLN
SOLD
5524

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry.

Fi.Cp57
230 PLN
SOLD
5525

1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii.

Fi.Cp58
35 PLN
5526

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp61I
25 PLN
5527

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
5528

1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
5529

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp76
30 PLN
5538

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

Fi.Cp77
50 PLN
SOLD