Auction 43. Overprint editions 1918-1919

7092

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
7093

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.22a
Mi.22a
40 PLN
7094

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja.

Fi.22a B4
240 PLN
7095

Fi.22b
200 PLN
7096

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b
380 PLN
7097

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
7098

Fi.22b
1 600 PLN
7099

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
7100

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK
800 PLN
7101

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
7102

1918 drugie wydanie lubelskie, kilka podlepek, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
7103

Fi.23a
Mi.23A
30 PLN
7104

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja.

Fi.23b
Mi.23B
100 PLN
7105

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.23b
Mi.23B
200 PLN
7106

Fi.23b
Mi.23B
150 PLN
7107

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
7108

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.23No
Mi.23K
150 PLN
7109

Fi.23No
Mi.23K
360 PLN
7110

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem - nominał na górze znaczka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
220 PLN
7111

Fi.24
Mi.24
15 PLN
7112

Fi.24
Mi.24
15 PLN
7113

Fi.24
Mi.24
15 PLN
7114

Fi.24
Mi.24
20 PLN
7115

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek uszkodzone litery TA, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24
50 PLN
7116

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24
12 PLN
7117

Fi.24 Mk
500 PLN
7118

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej z poz. 37 i 34, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.24Ndw
Mi.24
500 PLN
7119

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem podwójnym normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, gwarancja.

Fi.24Ndwo
Mi.24
1 900 PLN
7120

Fi.24No
Mi.24K
130 PLN
7121

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Mi.25I
25 PLN
7122

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
7123

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I
25 PLN
7124

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
7125

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek.

Fi.25a
Mi.25I
45 PLN
7126

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
7127

Fi.25a
Mi.25I
20 PLN
7128

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B10
Mi.25I
50 PLN
7129

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski.

Fi.25aB9
Mi.25I
50 PLN
7130

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Danowski.

Fi.25aNo
Mi.25IK
110 PLN
7131

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,.

Fi.25aNo
Mi.25IK
180 PLN