7092 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
7093 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
7094 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 240 PLN | |
7095 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
7096 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 44, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22b Mi.22b |
| 380 PLN | |
7097 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
7098 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 600 PLN | |
7099 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
7100 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Miszczak. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 800 PLN | |
7101 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
7102 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kilka podlepek, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
7103 |
| 30 PLN | |
7104 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 100 PLN | |
7105 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN | |
7106 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 150 PLN | |
7107 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
7108 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.23No Mi.23K |
| 150 PLN | |
7109 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 360 PLN | |
7110 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem - nominał na górze znaczka, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 220 PLN SOLD | |
7111 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
7112 |
| 15 PLN | |
7113 |
| 15 PLN | |
7114 |
| 20 PLN | |
7115 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek uszkodzone litery TA, gwarancja Jendroszek. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
7116 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek. | Fi.24 Mi.24 |
| 12 PLN | |
7117 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na górze zamiast na dole znaczka, brak części nadruku, załamania papieru będące przyczyną błędu, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 500 PLN | |
7118 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej z poz. 37 i 34, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 500 PLN | |
7119 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem podwójnym normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndwo Mi.24 |
| 1 900 PLN | |
7120 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 130 PLN | |
7121 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.25 Mi.25I |
| 25 PLN | |
7122 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
7123 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
7124 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
7125 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek. | Fi.25a Mi.25I |
| 45 PLN | |
7126 |
| 30 PLN | |
7127 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
7128 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
7129 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 50 PLN | |
7130 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Danowski. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 110 PLN | |
7131 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 180 PLN | |