7252 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Miszczak. | Fi.46a Mi.44 |
| 35 PLN | |
7253 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 25 PLN | |
7254 |
1919 wydanie krakowskie, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 45 PLN | |
7255 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 2, gwarancja Mikstein i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
7256 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, brak jednego ząbka, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 20 PLN SOLD | |
7257 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IV, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.46a Mi.44 |
| 80 PLN | |
7258 |
1919 wydanie krakowskie, kompletny arkusz z nadrukiem formy IVB, znaczki z katalogowanymi błędami; Poezta, ścienione S, wcięcie w S, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.46a B6, B7, B8 Mi.44 |
| 4 500 PLN | |
7259 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarawym z nadrukiem formy IVB z poz. 14, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz. | Fi.46b Mi.44 |
| 120 PLN | |
7260 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 12 w kolorze jasno szaroniebieskim na papierze jasnoszarym, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46bb Mi.44 |
| 200 PLN | |
7261 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze szarawoniebieskim na papierze jasnoszarym z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A z ostrogą w POCZTA", gwarancja i opis błędu i koloru Schmutz. | Fi.46bbB Mi.44 |
| 800 PLN SOLD | |
7262 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Miszczak. | Fi.47 Mi.45 |
| 280 PLN | |
7263 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA poz. 48 bez gumy, gwarancja Krawczyk. | Fi.47 Mi.45 |
| 150 PLN | |
7264 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem typ 2, gwarancja Jungjohann. | Fi.47 Mi.45 |
| 300 PLN | |
7265 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja. | Fi.47 Mi.45 |
| 200 PLN SOLD | |
7266 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 5, minimalny ślad po podlepce, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.47aa Mi.45 |
| 300 PLN | |
7267 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z nadrukiem formy IVA z poz. 40 z charakterystyczna usterką "zalane litery AA", rzadkie - przedrukowano tylko około 80 znaczków z tym błędem, gwarancja i opis błędu i koloru Schmutz. | Fi.47ab B Mi.45 |
| 1 200 PLN | |
7268 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 4 z poz. 59 z błędem "zniekształcony wyraz POCZTA" - połączone litery PO i ZT, bardzo rzadkie - przedrukowano mniej niż 80 znaczków z tym błędem ponieważ występuje on prawdopodobnie tylko w niedużej części nakładu i tylko na znaczkach za 3 kr. z nadrukiem tej formy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.47B Mi.45 |
| 8 000 PLN | |
7269 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. w kolorze jasnożółtawozielonym na ciemnoszarym papierze, z litograficznym nadrukiem formą IVB, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.48aa Mi.46 |
| 700 PLN | |
7270 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB, rzadka odmiana o kontrastowym rysunku znaczka podstawowego, w kolorze żółtawozielonym na jasnoszarym papierze, na wycinku; bardzo ładny stan; gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.48b Mi.46 |
| 750 PLN | |
7271 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z nadrukiem formą IVB, poz.8 z błędem "POEZTA", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancje Landre, Mikulski, kolorowy fotoatest Mikulski. | Fi.48 B7 Mi.46 |
| 1 800 PLN | |
7272 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 76, gwarancja Schmutz. | Fi.50 Mi.49 |
| 60 PLN | |
7273 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 35, gwarancja Schmutz. | Fi.50a Mi.49 |
| 310 PLN SOLD | |
7274 |
1919 wydanie krakowskie, sześcioblok z nadrukiem formy IIC z poz.86/98, gwarancja Ryblewski. | Fi.50a Mi.49 |
| 300 PLN | |
7275 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 65/76, czworoblok zagięty w pionie między znaczkami, gwarancja i oznaczenie pozycji i koloru Schmutz. | Fi.50a Mi.49 |
| 300 PLN | |
7276 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 18, gwarancja Schmutz. | Fi.51a Mi.50 |
| 95 PLN SOLD | |
7277 |
1919 wydanie krakowskie, górna połowa arkusza (bez pierwszego znaczka) znaczków gazetowych za 4 hal. z nadrukiem formy IIC obejmująca nadruki z poz. 2-50, arkusz pochodzi z fazy przedruku z błędami na poz. 29 "uszkodzone A w POLSKA, jak Ą" oraz na poz. 33 "wcięcie w S" bez innych błędów, jedno złamanie między znaczkami, poza tym dobry stan zachowania, idealny materiał badawczy i porównawczy. | Fi.51a Mi.50 |
| 2 250 PLN | |
7278 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 26, spękanie w gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.51a Mi.50 |
| 45 PLN SOLD | |
7279 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 80, gwarancja Miszczak. | Fi.51a Mi.50 |
| 35 PLN SOLD | |
7280 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 87, gwarancja Schmutz. | Fi.52a Mi.51 |
| 30 PLN SOLD | |
7281 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 59, gwarancja Schmutz. | Fi.52a Mi.51 |
| 110 PLN SOLD | |
7282 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC, gwarancja Mikstein. | Fi.52a Mi.51 |
| 30 PLN | |
7283 |
1919 wydanie krakowskie, kompletny arkusz znaczków gazetowych za 6 hal. z nadrukiem formy IIC, zagięcie miedzy przedostatnim, a ostatnim rzędem, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.52a Mi.51 |
| 3 800 PLN | |
7284 |
1919 wydanie krakowskie, wieloblok z nadrukiem formy IIC, w tym znaczki z katalogowanymi błędami na poz. 23 "rozmazane P w Polska" i poz. 33 "wcięcie w S", gwarancja. | Fi.52a B11, B13 Mi.51 |
| 1 300 PLN | |
7285 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 67/78, gwarancja Danowski. | Fi.53 Mi.52 |
| 1 400 PLN | |
7286 |
1919 wydanie krakowskie, piękny marginesowy czworoblok z belką poziomą na dole, znaczka gazetowego za 10 h. z nadrukiem formą IIC z poz.87/98, w bardzo ładnym stanie, sygnowany polonus, gwarancja Kronenberg, z opisem Schmutz. | Fi.53 Mi.52 |
| 7 500 PLN | |
7287 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 96, gwarancja. | Fi.53 Mi.52 |
| 350 PLN | |
7288 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 57-58, gwarancja. | Fi.53 Mi.52 |
| 700 PLN | |
7289 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 76, gwarancja Schmutz. | Fi.53 Mi.52 |
| 500 PLN | |
7290 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 51, gwarancja Miszczak. | Fi.54 Mi.53 |
| 35 PLN | |
7291 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 92, gwarancja Schmutz. | Fi.54b Mi.53 |
| 70 PLN SOLD | |