7212 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
7213 |
1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; atrakcyjna cena wywoławcza 50% ceny katalogowej!!! gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 400 PLN | |
7214 |
| 800 PLN | |
7215 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein,. | Fi.40 Mi.38 |
| 260 PLN SOLD | |
7216 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 100 PLN | |
7217 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN SOLD | |
7218 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN | |
7219 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
7220 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja Danowski. | Fi.41 Mi.39 |
| 160 PLN SOLD | |
7221 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Danowski. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
7222 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 50 PLN | |
7223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 68, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 20 PLN SOLD | |
7224 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.11, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN | |
7225 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 25 PLN | |
7226 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 107 PLN SOLD | |
7227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 32, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 25 PLN SOLD | |
7228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja Miszczak. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN SOLD | |
7229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 40, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
7230 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Miszczak. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
7231 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 25 PLN | |
7232 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P" na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 250 PLN | |
7233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
7234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN SOLD | |
7235 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny z błędem na poz.85 "uszkodzone K", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 240 PLN | |
7236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 180 PLN | |
7237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja. | Fi.43 B2 Mi.41 |
| 100 PLN | |
7238 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 240 PLN | |
7239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.31 "uszkodzone litery P w POCZTA i w POLSKA"; sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 No B Mi.41 |
| 4 410 PLN SOLD | |
7240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", cień śladu po podlepce; sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 No B1 Mi.41 |
| 2 600 PLN SOLD | |
7241 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w ładnym stanie, gwarancja i opis Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 400 PLN | |
7242 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja. | Fi.45I Mi.43 |
| 35 PLN | |
7243 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57/68, górne znaczki niewielkie ślady po podlepkach, gwarancja Danowski. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
7244 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 830 PLN SOLD | |
7245 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", górny prawy znaczek podlepka, gwarancja Danowski. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 900 PLN | |
7246 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Danowski,. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 900 PLN | |
7247 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.29/40, prawy górny znaczek z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", lekkie zmatowienie po podlepce, gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 1 200 PLN | |
7248 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z formy IIB z poz. 33 z błędem "wcięcie w S", bardzo rzadki błąd - znaczków z tym błędem przedrukowano około 15 sztuk, gwarancja. | Fi.45II B13 Mi.43 |
| 900 PLN | |
7249 |
1919 wydanie krakowskie, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.46 Mi.44 |
| 160 PLN SOLD | |
7250 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
7251 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.46a Mi.44 |
| 45 PLN | |