The auction will start on 15.11.2024

Auction 120. Postal stationery

49405

1923 pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem nowej wartości z Katowic, gwarancja Schmutz.

Fi.Ct19
700 PLN
49406

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

Fi.Cp42
10 PLN
49407

Fi.Cp42
60 PLN
49408

1925 kartka z Katowic do Sambora.

Fi.Cp42
50 PLN
49409

1925 kartka z Warszawy do Grodziska.

Fi.Cp42
60 PLN
49410

Fi.Cp43I, 192
30 PLN
49411

Fi.Cp43IIB1
120 PLN
49412

1926 Kolumna Zygmunta - karta podwójna - część na odpowiedź wysłana 13.11.27 z Krotoszyna do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.100.-).

Fi.Cp44IB
60 PLN
49413

Fi.Cp45Ia
25 PLN
49414

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(VI-1930)500.000., wysłana 20.III.31 z Rembertowa do Warszawy, datownik odbiorczy Warszawa 22; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.49IIA
200 PLN
49415

Fi.Cp48I
70 PLN
49416

Fi.Cp50E
60 PLN
49417

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, karta z ilustracją Królewska Huta.

Fi.Cp50E
60 PLN
49418

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń Ratusz, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.X.32 z Równego Wołyńskiego do Warszawy; doskonały stan zachowania (Fi.240.-).

Fi.Cp50IIa
200 PLN
49419

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12, II nakład, linie drukowane typografią.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
49420

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, II nakład, sygnatura krótka, linie drukowane typografią.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
49421

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, II nakład, sygnatura krótka.

Fi.Cp50IIb
80 PLN
49422

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9, II nakład, sygnatura krótka.

Fi.Cp50IIb
100 PLN
49423

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13, II nakład, sygnatura krótka.

Fi.Cp50IIb
80 PLN
49424

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, II nakład, sygnatura krótka.

Fi.Cp50IIb
80 PLN
49425

Fi.Cp50IIb WZÓR
1 900 PLN
49426

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, Pałac w Łazienkach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50IIc
100 PLN
49427

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, Plac Zamkowy, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
49428

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
49429

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
49430

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
49431

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27, II nakład, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
49432

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1 z obiegu pocztowego, II nakład, sygnatura długa, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
45 PLN
49433

Fi.Cp50Ia
80 PLN
49434

Fi.Cp50Ia
95 PLN
49435

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, I nakład.

Fi.Cp50Ia
95 PLN
49436

Fi.Cp50Ia
111 PLN
49437

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
95 PLN
49438

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
85 PLN
49439

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
111 PLN
49440

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
115 PLN
49441

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
115 PLN
49442

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
111 PLN
49443

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
49444

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
111 PLN