The new auction will start soon

Auction 118. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24415

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp59
35 PLN
24416

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp59
25 PLN
SOLD
24417

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp59
20 PLN
24418

1934 wydanie prowizoryczne, próbna odbitka przedstawiona od akceptacji przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów, stempel ministerstwa i notatka o akceptacji przedstawionego wzoru, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp59P
3 500 PLN
24419

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta podwójna 10+10/20+20 gr; na części A - nadruk w kolorze niebieskim, na części B - nadruk w kolorze granatowym; dobry stan zachowania.

Fi.Cp60
350 PLN
24420

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią nie zagięta w połowie, słabszy stan zachowania jak na ilustracji.

Fi.Cp60
220 PLN
24421

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 z obiegu pocztowego z Żywca.

Fi.Cp61
30 PLN
24422

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61
25 PLN
SOLD
24423

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
24424

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
24425

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
24426

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
24427

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62, 251, 252
40 PLN
SOLD
24428

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego ze stemplem Kościan

Fi.Cp62, 253
50 PLN
24429

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
24430

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
24431

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
24432

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
24433

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
24434

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
24435

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
24436

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
24437

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
24438

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
24439

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
24440

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
24441

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
24442

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji.

Fi.Cp63
60 PLN
24443

1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
50 PLN
24444

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego.

Fi.CpIa
30 PLN
24445

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
25 PLN
24446

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
24447

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
24448

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
105 PLN
SOLD
24449

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
105 PLN
SOLD
24450

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
105 PLN
SOLD
24451

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
SOLD
24452

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
SOLD
24453

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
SOLD
24454

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
SOLD