57418 |
1860 koperta poczty miejskiej w Warszawie, znak opłaty w barwie ciemnoniebieskiej, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikulski, Rachmanow. | Fi.Ck4IIy |
| 3 000 PLN | |
57419 |
| 70 PLN | |
57420 |
| 80 PLN | |
57421 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania (Fi.100.-). | Fi.Cp1Is |
| 60 PLN | |
57422 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (Fi.100.-). | Fi.Cp1Is |
| 60 PLN | |
57423 |
1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1It |
| 500 PLN | |
57424 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 na doklejonym znaczku opłaty, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp1s |
| 60 PLN | |
57425 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach. | Fi.Cp1t |
| 200 PLN | |
57426 |
1918 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1", unieważniony stemplem prowizorycznym, pełna treść, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2I |
| 800 PLN | |
57427 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp2I |
| 60 PLN SOLD | |
57428 |
| 60 PLN | |
57429 |
1918 wydanie warszawskie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN | |
57430 |
1918 wydanie warszawskie, karta za 15 fen wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 4, wysłana 30 3 z Warszawy do Żyrardowa, datownik odbiorczy ZYRARDOW z 31 3, najpóźniejsze data użycia kartki z tym typem nadruku; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 300 PLN | |
57431 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Lublina. | Fi.Cp2II |
| 60 PLN | |
57432 |
1918 wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp3IAs |
| 200 PLN | |
57433 |
| 150 PLN | |
57434 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu I, czyste (Fi.310.-); gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp4Iby-cy |
| 300 PLN | |
57435 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym, z błędem nadruku "wyszczerbiona tarcza nad prawym skrzydłem orła". | Fi.Cp4Icz |
| 200 PLN | |
57436 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym z błędem nadruku "niedobity środek belki zakrywającej dolny napis". | Fi.Cp4Icz |
| 300 PLN | |
57437 |
1918 wydanie lubelskie, całostka prawdopodobnie grzecznościowo wypisana kasowana w Lublinie 27.12.18. | Fi.Cp5I |
| 230 PLN | |
57438 |
1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ II.. | Fi.Cp5II |
| 100 PLN | |
57439 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal na kartonach: szarym, ramka bez przerwy w liniach falistych ornamentu po lewej stronie (typ II), żółtobrązowym, ramka z przerwą w liniach falistych ornamentu po lewej stronie (typ I); czyste; doskonały stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp5x, z |
| 600 PLN | |
57440 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN SOLD | |
57441 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłowy z pobraniem z nadrukiem typ 11. | Fi.Ca3 |
| 400 PLN SOLD | |
57442 |
1919 całostka z opłacona odpowiedzią stemplowana grzecznościowo kasownikiem prowizorycznym z Konina. | Fi.Cp3I |
| 100 PLN | |
57443 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs4II |
| 180 PLN | |
57444 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczyna zamiast rombu. | Fi.Cp8I |
| 500 PLN SOLD | |
57445 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 120 (brak rombu) z ciekawą usterką "kropka w literze C", grzecznościowo skasowana w Krakowie. | Fi.Cp14II |
| 40 PLN | |
57446 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 51 z wyraźną usterką "zniekształcona litera A w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 120 PLN | |
57447 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; dobry stan zachowania. | Fi.Cp14IIx |
| 80 PLN | |
57448 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki. | Fi.Cp14IIx |
| 30 PLN | |
57449 |
| 40 PLN | |
57450 |
| 60 PLN | |
57451 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa do Zawiercia. | Fi.Cp14IIx |
| 70 PLN SOLD | |
57452 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 12, wysłana 1.VIII z Krakowa do Wieliczki, pieczęć nadawcy; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp14Ix |
| 120 PLN | |
57453 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp14Ix |
| 80 PLN | |
57454 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp14xII |
| 80 PLN | |
57455 |
| 400 PLN | |
57456 |
| 50 PLN | |
57457 |
| 80 PLN | |