53678 |
1946 2. rocznica Manifestu Lipcowego, parka znaczków ciętych, Fischer 1.300,- zł, gwarancja Walisch. | Fi.407nz Mi.439U |
| 850 PLN | |
53679 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowoszary (zielonkawoszary) o kontrastowym rysunku i ciemnym tle na papierze średnim drzewnym gładkim, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.IX. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.408a Mi.441a |
| 150 PLN SOLD | |
53680 |
1946 zamek w Będzinie, blok legitymacyjny. | Fi.408a Mi.441a |
| 90 PLN SOLD | |
53681 |
| 160 PLN SOLD | |
53682 |
| 60 PLN SOLD | |
53683 |
| 65 PLN SOLD | |
53684 |
1946 "DNI TORUNIA" Toruń, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 27.9 (Myślicki 46 054). | Fi.408a Mi.441a |
| 40 PLN | |
53685 |
1946 list polecony z Gliwic, stempel okolicznościowy Wystawy Przemysłu Śląska, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.408a, 409 |
| 40 PLN | |
53686 |
| 125 PLN | |
53687 |
1946 Będzin, odmiany kolorów, papierów. | Fi.408a, b Mi.441a, b |
| 40 PLN | |
53688 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowy, czworoblok legitymacyjny, prawy dolny z błędem "plamka w prawym dolnym rogu" na poz.100 " w części nakładu; dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.408a B1 Mi.441a |
| 100 PLN | |
53689 |
| 750 PLN | |
53690 |
1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł brązowy, parka legitymacyjna z oznaczeniem walca N.1.W.XVI. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę powtarzalna usterka "przecięta pionowo litera s w 20 szt."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.408b Mi.441b |
| 100 PLN | |
53691 |
1946 zamek w Będzinie, blok legitymacyjny. | Fi.408b Mi.441b |
| 170 PLN SOLD | |
53692 |
| 255 PLN SOLD | |
53693 |
| 60 PLN SOLD | |
53694 |
| 175 PLN SOLD | |
53695 |
| 181 PLN SOLD | |
53696 |
| 175 PLN SOLD | |
53697 |
| 101 PLN SOLD | |
53698 |
| 176 PLN SOLD | |
53699 |
| 171 PLN SOLD | |
53700 |
| 60 PLN SOLD | |
53701 |
| 60 PLN | |
53702 |
| 166 PLN SOLD | |
53703 |
| 161 PLN SOLD | |
53704 |
| 116 PLN SOLD | |
53705 |
| 161 PLN SOLD | |
53706 |
| 65 PLN SOLD | |
53707 |
1946 zamek w Będzinie, znaczek za 5 zł., brak części rysunku na obu znaczkach, druk na załamanym papierze. | Fi.408b B Mi.441b |
| 1 500 PLN | |
53708 |
1946 list z Czarnkowa do Trzcianki, ząbkowanie prywatne, gwarancja Wysocki. | Fi.408bB |
| 120 PLN | |
53709 |
1946 płyta nagrobna ks. Henryka IV Probusa, blok legitymacyjny. | Fi.409 Mi.442 |
| 171 PLN SOLD | |
53710 |
| 201 PLN SOLD | |
53711 |
| 126 PLN SOLD | |
53712 |
| 60 PLN SOLD | |
53713 |
1946 płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, bardzo rzadki jako cięty znaczek za 6 zł. relatywnie niewysoko wyceniony w katalogu (Fi.2300.-), ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.409 nz Mi.442 U |
| 2 600 PLN | |
53714 |
1946 płyta nagrobna ks. Henryka IV Probusa, parka znaczków z podwójną perforacja poziomą pomiędzy znaczkami, gwarancja Wysocki. | Fi.409MK Mi.442 |
| 120 PLN | |
53715 |
1946 Henryk IV Probus, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą częściowo na obrazek znaczka. | Fi.409MK Mi.442 |
| 45 PLN | |
53716 |
1946 Zabytki architektury - płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, znaczek za 6 zł z rzadkim ząbkowaniem liniowym ZL11 (Fi.200.-); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.409a Mi.442 |
| 200 PLN | |
53717 |
1946 Zabytki architektury - płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, 6 zł o ząbkowaniu ZL10¾ czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.409a Mi.442 |
| 85 PLN SOLD | |