36892 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
36893 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.54 z drobnymi błędami "ułamana poprzeczka w T i przerwana w A", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32IIE B Mi.31 |
| 400 PLN | |
36894 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.36 "bardzo mocno uszkodzone P w POLSKA i kropka w rombie", gwarancja i opis pozycji Landre, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 700 PLN | |
36895 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Falkowski. | Fi.34 Mi.33 |
| 240 PLN | |
36896 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.70, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem . | Fi.34 Mi.33 |
| 250 PLN | |
36897 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.34 Mi.33 |
| 150 PLN | |
36898 |
1919 wydanie krakowskie - TARNÓW 2, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", został oryginalnie użyty dnia 18.III.19 w Tarnowie, z wydania krakowskiego w urzędach pocztowych Tarnowa (1 i 2) używano czterech nominałów znaczków opłaty i trzech dopłaty, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 400 PLN | |
36899 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, niewielki ślad podlepki, gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.35 Mi.34 |
| 250 PLN | |
36900 |
1919 wydanie krakowskie - KRAKÓW 2, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 39 "pełen romb", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 150 PLN | |
36901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.35 Mi.34 |
| 220 PLN | |
36902 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
36903 |
| 100 PLN | |
36904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.35 Mi.34 |
| 250 PLN | |
36905 |
1919 wydanie krakowskie - BIAŁA, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "uszkodzone A (jak Ą) w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania, kasowany na wycinku, gwarancja i opis pozycji. | Fi.35 B Mi.34 |
| 800 PLN | |
36906 |
| 800 PLN | |
36907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i mini fotoatest. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 100 PLN | |
36908 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN SOLD | |
36909 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z" (Fi.850.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 800 PLN | |
36910 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.36 B3 Mi.35 |
| 2 800 PLN | |
36911 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z rzadkim skośnym nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 9 000 PLN | |
36912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 77, fotoatest Berbeka. | Fi.37II Mi.36 |
| 4 500 PLN SOLD | |
36913 |
1919 wydanie krakowski, znaczki stemplowany na kopercie bez obiegu pocztowego, znaczek za 25 hal. Z nadrukiem formy IIB z póz. 85, fotoatest Wiatrowski. | Fi.37II, 34, 42, 43 |
| 4 500 PLN SOLD | |
36914 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. gwarancja Mikulski, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
36915 |
| 25 PLN | |
36916 |
| 25 PLN | |
36917 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
36918 |
1919 wydanie krakowskie - KROSNO, oryginalnie użyty kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja i opis kasownika. | Fi.38 Mi.48 |
| 60 PLN | |
36919 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
36920 |
1919 wydanie krakowskie, list firmowy z Bielska nadany 6.02.19 do Krakowa, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 450 PLN SOLD | |
36921 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "w cyfrze 5 tzw. gwóźdź", mocna podlepka, przebarwienia, średni stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.38 B Mi.48 |
| 400 PLN | |
36922 |
| 400 PLN | |
36923 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 18, fotoatest Wiatrowski. | Fi.39a Mi.38 |
| 1 270 PLN SOLD | |
36924 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.40 Mi.38 |
| 500 PLN SOLD | |
36925 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
36926 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Mikulski. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
36927 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 18, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.40 Mi.38 |
| 100 PLN | |
36928 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem „uszkodzone A”, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.40 B3 Mi.38 |
| 600 PLN | |
36929 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. - klasyczne fałszerstwo nadruku z charakterystycznymi złamaniami liter O i Z w POCZTA, wielokrotnie opisywane i publikowane, bardzo ciekawe. | Fi.40 FFi Mi.38 |
| 200 PLN | |
36930 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą poz.78, piękny stan, sygnowany SM, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.40 No Mi.38 |
| 6 000 PLN | |
36931 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 12, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Miksten, Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 4 500 PLN | |