36812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
36813 |
| 120 PLN | |
36814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.24 No |
| 110 PLN | |
36815 |
| 1 900 PLN | |
36816 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
36817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kronenberg. | Fi.24No Mi.24K |
| 300 PLN | |
36818 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN | |
36819 |
| 200 PLN | |
36820 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
36821 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg. | Fi.25No Mi.25IK |
| 150 PLN | |
36822 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.25No Mi.25IK |
| 900 PLN | |
36823 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
36824 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
36825 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN | |
36826 |
| 70 PLN | |
36827 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
36828 |
| 30 PLN | |
36829 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 140 PLN | |
36830 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z przesuniętym w górę nadrukiem i błędem "brak TA i prawej kreski", gwarancja. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 80 PLN | |
36831 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 176 PLN SOLD | |
36832 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 6 800 PLN | |
36833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 300 PLN | |
36834 |
| 40 PLN | |
36835 |
| 80 PLN | |
36836 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami w barwie niebieskoczarnej, prawe znaczki z błędami "brak liter TA i ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b B9+B10 Mi.25I |
| 1 200 PLN | |
36837 |
| 150 PLN | |
36838 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja. | Fi.25bB10 Mi.25I |
| 650 PLN | |
36839 |
| 320 PLN | |
36840 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 300 PLN | |
36841 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 700 PLN | |
36842 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest. | Fi.26No (B2) Mi.25II K |
| 800 PLN | |
36843 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzone P w Polska" ślad po podlepce, gwarancja z oznaczeniem. | Fi.26NoB15 Mi.25IIK |
| 180 PLN | |
36844 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.27No Mi.26K |
| 400 PLN | |
36845 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.27No Mi.26K |
| 300 PLN | |
36846 |
| 35 PLN | |
36847 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
36848 |
| 30 PLN | |
36849 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 70 PLN | |
36850 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50/60 hal. z rzadkim błędem "brak górnej części napisu POCZTA POLSKA", gwarancja Krawczyk. | Fi.27a B Mi.26 |
| 150 PLN | |
36851 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |