The auction will end on 08.07.2024

Auction 115. Overprint editions 1918-1919

36412

Mi.2
500 PLN
36413

60 PLN
36414

1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. z błędem na poz.20 "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i opis.

Fi.2 B3
50 PLN
36415

1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 fen./2 gr. z błędem na poz.22 "plamka przylegająca do litery l" (Fi.250.-), piękny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.2 B6
250 PLN
36416

Fi.2, 3
Mi.2, 3
200 PLN
36417

Fi.2, 3
Mi.2, 3
800 PLN
36418

1918 seria pomnikowa, list z Warszawy prawidłowo opłacony nadany 5.12.18 do Zamościa.

Fi.2, 3
700 PLN
36419

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana na kopercie.

Fi.2-5
Mi.2-5
25 PLN
36420

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana.

Fi.2-5
Mi.2-5
80 PLN
36421

Fi.2-5
Mi.2-5
30 PLN
36422

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana na kopercie adresowanej z Warszawy do Wtelna.

Fi.2-5
Mi.2-5
140 PLN
36423

1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach.

Fi.2-5
50 PLN
36424

Fi.2-5 No
1 980 PLN
36425

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2B1
Mi.2
40 PLN
36426

1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "Poezta".

Fi.2B1
Mi.2
100 PLN
36427

Fi.2B5
Mi.2
70 PLN
36428

1918 seria pomnikowa, pasek znaczków z rzadkim w tym wydaniu abklaczem.

Mi.3
100 PLN
36429

Mi.3
65 PLN
36430

Mi.3
360 PLN
36431

Mi.3
65 PLN
36432

1918 ZAWIERCIE, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Zawiercia.

Mi.3
65 PLN
36433

Fi.3 B
400 PLN
36434

1918 list firmowy z Warszawy nadany 14.01.19 do Zawiercia, mieszana frankatura znaczków dwóch wydań prowizorycznych, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.3, 11II
Mi.3, 9II
900 PLN
36435

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen/6 gr i znaczek ząbkowany za 5 f wydania w walucie markowej na części z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej przedrukowego wydania warszawskiego wysłanej 1-3-19 z Warszawy do Berna, znaki opłaty skasowane datownikiem WARSZAWA 1 z wyróżnikiem "a VIII *", prostokątny stempelek cenzury "MIN. SPR. ZEWN. WYDZIAŁ KONTROLI Cenzurowano WYSŁAĆ!"; ładny przykład przesyłki z wczesnego okresu po odzyskaniu niepodległości; dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.3, 86B, Fi.Cp3IA
450 PLN
36436

Fi.3B1
Mi.3
80 PLN
36437

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
36438

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
36439

Fi.3B2
Mi.3
30 PLN
36440

Fi.3B2
Mi.3
120 PLN
36441

Fi.3No
Mi.3K
450 PLN
36442

Fi.3No B2
Mi.3K
200 PLN
36443

Mi.4
3 200 PLN
36444

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i opis.

Fi.4 B9
150 PLN
36445

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.37 "uszkodzone F", gwarancja i opis błędu Schmutz.

Fi.4 B17
180 PLN
36446

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.4 No
250 PLN
36447

Fi.4B1
Mi.4
100 PLN
36448

Fi.4B9
Mi.4
120 PLN
36449

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.4No
Mi.4K
250 PLN
36450

Fi.4No
Mi.4K
250 PLN
36451

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Petriuk.

Fi.4No
Mi.4K
120 PLN