Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
36772 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z dwoma błędami: lekko obróconym rysunkiem znaczka podstawowego i znacznie skośnie przesuniętym nadrukiem, ze względu na brak znaczków takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 50 PLN | |
36773 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aB4 Mi.22b |
| 40 PLN | |
36774 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 60 PLN | |
36775 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
36776 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz. | Fi.22a No |
| 90 PLN | |
36777 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
36778 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 250 PLN | |
36779 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
36780 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 180 PLN | |
36781 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
36782 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN SOLD | |
36783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 1 000 PLN | |
36784 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
36785 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
36786 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.22b Mi.22b |
| 281 PLN SOLD | |
36787 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
36788 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 300 PLN | |
36789 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej w idealnym stanie, dolny lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", fotoatest. | Fi.22b B4 Mi.22b |
| 2 000 PLN | |
36790 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
36791 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
36792 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 000 PLN | |
36793 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
36794 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
36795 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13). | Fi.22b ark. Mi.22b |
| 20 000 PLN | |
36796 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
36797 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 550 PLN | |
36798 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
36799 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki i litery P w POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 50 PLN | |
36800 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędem na poz.1 "uszkodzona gwiazdka oraz litery P i O", ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a B |
| 440 PLN SOLD | |
36801 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 250 PLN | |
36802 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN | |
36803 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 200 PLN SOLD | |
36804 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 900 PLN | |
36805 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.23aNo Mi.23K |
| 250 PLN | |
36806 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.23aNo B5 Mi.23AK |
| 900 PLN | |
36807 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 180 PLN | |
36808 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
36809 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
36810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 62 PLN SOLD | |
36811 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |