35056 |
1944 całostka z sygnaturą I.44. | Fi.Cp9III |
| 40 PLN | |
35057 |
1944 całostka z sygnaturą I.44 z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp9III |
| 40 PLN | |
35058 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (Fi.120.-). | Fi.Cp9III B |
| 80 PLN | |
35059 |
1944 kartka z Landshut do Opoczna, sygnatura I.44. | Fi.Cp9c |
| 60 PLN | |
35060 |
| Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 150 PLN SOLD | |
35061 |
1944 kartka z Milanówka do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
35062 |
| 1 400 PLN SOLD | |
35063 |
| 1 400 PLN | |
35064 |
1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy "In Briefanschriften / ZUSTELLPOSTAMT / Straße u. Hausnummer / genau angeben!". | Fi.VIII |
| 200 PLN | |
35065 |
1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy z Radomia "In jedes Packet ein Doppel der Auffchrift einlegen!". | Fi.XII |
| 200 PLN | |
35066 |
1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego. | Fi.XV |
| 300 PLN | |
35067 |
1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony z Czech wysłany 23.III z miejscowości Mnichovo Hradiště (Münchengrätz) do Dąbrowy, na odwrocie nalepki propagandowe Klubu Czeskich Turystów i kasowniki odbiorcze; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 50 PLN | |
35068 |
1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie. | |
| 200 PLN SOLD | |
35069 |
1945 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzona ramka na lewo od 30". | Fi.122B1 |
| 60 PLN SOLD | |
35070 |
| 50 PLN SOLD | |
35071 |
2006 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Bernharda Albrechta, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje. | |
| 120 PLN | |
35072 |
2007 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera, język angielski, 174 strony, liczne ilustracje. | |
| 120 PLN | |