Auction 110. General Government

35056

1944 całostka z sygnaturą I.44.

Fi.Cp9III
40 PLN
35057

1944 całostka z sygnaturą I.44 z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp9III
40 PLN
35058

Fi.Cp9III B
80 PLN
35059

1944 kartka z Landshut do Opoczna, sygnatura I.44.

Fi.Cp9c
60 PLN
35060

wysłana 20.12 z miejscowości Sanka do Milanówka, znak opłaty unieważniony w Krakowie stemplem wirnikowym; słabszy stan zachowania;
wysłana 19.11 z Bochni do Piastowa; bardzo dobry stan zachowania;
wysłana 25.10 z Łowicza do Poznania; dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
150 PLN
35061

1944 kartka z Milanówka do Krakowa.

Fi.Cp10
60 PLN
35062

Fi.III
1 400 PLN
35063

Fi.U21
1 400 PLN
35064

1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy "In Briefanschriften / ZUSTELLPOSTAMT / Straße u. Hausnummer / genau angeben!".

Fi.VIII
200 PLN
35065

1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy z Radomia "In jedes Packet ein Doppel der Auffchrift einlegen!".

Fi.XII
200 PLN
35066

1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego.

Fi.XV
300 PLN
35067

50 PLN
35068

1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie.

200 PLN
35069

1945 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzona ramka na lewo od 30".

Fi.122B1
60 PLN
35070

Fi.122B1
50 PLN
35071

2006 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Bernharda Albrechta, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje.

120 PLN
35072

2007 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera, język angielski, 174 strony, liczne ilustracje.

120 PLN