22266 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
22267 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
22268 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
22269 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
22270 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany unarodowionym datownikiem znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, poz.28, ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
22271 |
1919 wydanie krakowskie, pionowa parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.1 i 11, górny z lekkim śladem podlepki, dolny z błędami "mocno uszkodzona litera P w POCZTA" i "otwarte u góry O w POLSKA" (UWAGA katalogowane jest otwarte O w POCZTA - Fi.280.-), piękny stan z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki, sygnowane POLONUS, gwarancja i opis obu pozycji Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 500 PLN | |
22272 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN SOLD | |
22273 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
22274 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
22275 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 i 6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z"gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 240 PLN | |
22276 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 75 PLN | |
22277 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 70 PLN | |
22278 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
22279 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 200 PLN | |
22280 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 70 PLN | |
22281 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 3 500 PLN | |
22282 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, gwarancja Schmutz, fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 7 500 PLN | |
22283 |
| 3 000 PLN | |
22284 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz. 95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof. Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie znaczka stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku - zwraca uwagę, że S.Mikstein policzył za dostawienie stempelka SM cztery razy tyle co za atest na 10 Kr; pewnie dlatego, że takich ściętych S jest tylko 13 sztuk i choć nie jest to tak spektakularny błąd jak "dwukropek" (Fi.18000.-) czy "uszkodzone A" (Fi.25000.-) to też rzadki. | Fi.44 Mi.42 |
| 8 000 PLN | |
22285 |
| 60 PLN | |
22286 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.60, lekko parowna guma, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 70 PLN | |
22287 |
| 250 PLN | |
22288 |
| 280 PLN | |
22289 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN SOLD | |
22290 |
| 90 PLN | |
22291 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
22292 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.49, sygnowany, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
22293 |
| 120 PLN | |
22294 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN SOLD | |
22295 |
| 180 PLN | |
22296 |
| 130 PLN | |
22297 |
| 100 PLN | |
22298 |
| 180 PLN | |
22299 |
| 180 PLN | |
22300 |
| 380 PLN | |
22301 |
| 100 PLN | |
22302 |
| 90 PLN | |
22303 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 800 PLN | |
22304 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", dodatkowo pięknie widoczne "wcięcie w P", ładny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 800 PLN | |
22305 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 500 PLN SOLD | |