Auction 109. Overprint editions 1918-1919

22146

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.27b
Mi.26
900 PLN
22147

Fi.27b
Mi.26
180 PLN
22148

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
50 PLN
22149

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow.

Fi.28
Mi.27
160 PLN
22150

Fi.28
Mi.27
100 PLN
22151

Fi.28B11
Mi.27
360 PLN
22152

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
22153

Fi.28 B10
Mi.27
1 200 PLN
22154

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA) (Fi.900.-), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
900 PLN
22155

Fi.28B9
Mi.27
400 PLN
22156

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak ZTA", ciężka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28B9
Mi.28
160 PLN
22157

Fi.28B10
Mi.27
400 PLN
22158

Fi.28B11
Mi.27
500 PLN
22159

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak.

Fi.28Ndwo
Mi.26DD
6 000 PLN
22160

Fi.28No B11
Mi.27K
600 PLN
22161

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski,.

Fi.28Non
Mi.26DD
9 000 PLN
22162

Fi.29
Mi.28
30 PLN
22163

Fi.29
Mi.28
120 PLN
22164

Fi.29
Mi.28
30 PLN
22165

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z abklaczem nadruku, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
180 PLN
22166

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
22167

Fi.29B9
Mi.28
120 PLN
22168

Fi.29B10
Mi.28
125 PLN
22169

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
22170

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja Weźranowski.

Fi.29B12
Mi.28
100 PLN
22171

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
100 PLN
22172

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
22173

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
22174

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein.

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
22175

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.31 B1
Mi.30
6 000 PLN
22176

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
22177

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
22178

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.83, ładny stan, gwarancja i opis Korsye}.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
22179

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
22180

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
22181

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 30, piękny stan zachowania, gwarancja Petriuk, z oznaczeniem Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
22182

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
22183

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.33 B
Mi.32
2 800 PLN
22184

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z obniżonym nadrukiem pierwszą formą (zwykły znaczek kasowany Fi.200.-), dodatkowo z usterką na poz.84 "S z łezką", poza ścienionym na całej powierzchni papierem w niezłym stanie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.34
Mi.33
60 PLN
22185

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera P w POLSKA - tzw.gwóźdź", piękny stan, gwarancja Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33
2 400 PLN