Auction 109. Overprint editions 1918-1919

22186

Fi.35
Mi.33
400 PLN
22187

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.33, poza śladami podlepki zachowany w bardzo ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
200 PLN
22188

Fi.35
Mi.34
300 PLN
22189

Fi.35
Mi.34
220 PLN
22190

Fi.35
Mi.34
100 PLN
22191

Fi.35
Mi.34
100 PLN
22192

Fi.35B2
Mi.34
700 PLN
22193

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 17 z charakterystycznie silnie uszkodzonymi literami P w POCZTA i POLSKA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.36
Mi.35
800 PLN
22194

Fi.36
Mi.35
1 250 PLN
22195

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z" (Fi.800.-), sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak.

Fi.36 B1
Mi.35
750 PLN
22196

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", fotoatest Berbeka.

Fi.36B1
Mi.35
4 100 PLN
22197

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
22198

1919 wydanie krakowskie - BIAŁA, znaczek z nadrukiem formą IIB poz.73, pięknie i bardzo czytelnie skasowany w Białej, sygnowany, gwarancja Brodetzki, z opisem Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
6 000 PLN
22199

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
22200

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
22201

Fi.38
Mi.48
25 PLN
22202

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
22203

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
100 PLN
22204

1919 wydanie krakowskie - KROSNO, oryginalnie użyty kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja i opis kasownika.

Fi.38
Mi.48
60 PLN
22205

1919 wydanie krakowskie - ŁAŃCUT, oryginalnie użyty dnia 30.I.19 w Łańcucie znaczek za 25/80 hal., czytelnie odbity datownik, gwarancja i opis datownika Mikstein.

Fi.38
Mi.48
100 PLN
22206

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
22207

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
22208

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
340 PLN
22209

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Ryblewski i Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
315 PLN
22210

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym na jednym znaczku ciekawy częściowy abklacz nadruku, skrócony fotoatest Wiatrowski.

Fi.38No
Mi.48K
3 400 PLN
22211

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.69, minimalny ślad podlepki, sygnowany ŚWIAT, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38
220 PLN
22212

Fi.40
Mi.38
150 PLN
22213

Fi.40
Mi.38
500 PLN
22214

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera A w POCZTA - tzw.gwóźdź", poza mocnym śladem po podlepce w ładnym stanie, gwarancja Schmutz.

Fi.40 B
Mi.38
1 200 PLN
22215

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.40B1
Mi.38
600 PLN
22216

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
22217

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 66, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.40No
Mi.38K
4 400 PLN
22218

Fi.40No
Mi.38K
4 500 PLN
22219

Fi.41
Mi.39
50 PLN
22220

Fi.41
Mi.39
70 PLN
22221

Fi.41
Mi.39
80 PLN
22222

Fi.41
Mi.39
70 PLN
22223

Fi.41
Mi.39
60 PLN
22224

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
22225

Fi.41
Mi.39
50 PLN