Auction 109. Overprint editions 1918-1919

22066

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
22067

Fi.22b B
240 PLN
22068

1918 drugie wydanie lubelskie - DRUK NA ZMARSZCZONYM PAPIERZE - PRZECIĘTY NADRUK, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym na zmarszczonym papierze, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, po odmoczeniu znaczka z listu zmarszczenie uległo wyprostowaniu i pojawił się w połowie wysokości poziomy pas bez nadruku, bardzo ciekawe, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein.

Fi.22b B
600 PLN
22069

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
22070

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
22071

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem brzegowym w kolorze fioletowym: lewy górny ze zniekształconą gwiazdką, lewy dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.16200.-), bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b B4 No + 22b No
10 000 PLN
22072

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
22073

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
22074

Fi.22b No
1 500 PLN
22075

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
22076

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
22077

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
22078

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
22079

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
22080

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
22081

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
22082

Fi.23a
50 PLN
22083

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem w postaci niedobicia dużej części nadruku, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja.

Fi.23a MK
2 000 PLN
22084

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
22085

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
22086

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
22087

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem liniowym 11,5, gwarancja.

Fi.23b
Mi.20B
80 PLN
22088

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
22089

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja Ryblewski.

Fi.23b
Mi.23B
200 PLN
22090

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
22091

Fi.24
Mi.24
30 PLN
22092

Fi.24
Mi.24
80 PLN
22093

Fi.24
Mi.24
70 PLN
22094

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
22095

Fi.24
Mi.24
60 PLN
22096

Fi.24
Mi.24
120 PLN
22097

Fi.24
Mi.24
30 PLN
22098

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
22099

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.24B16
Mi.24
200 PLN
22100

Fi.24Ndw
1 900 PLN
22101

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
22102

Fi.24No (B2)
Mi.24K
1 000 PLN
22103

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
22104

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
22105

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN