28036 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.132,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 100 PLN | |
28037 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 160 PLN | |
28038 |
1988 Ważki polskie, znaczek za 15 zł (ważka czteroplama) z błędem "ścięty nosek 1" na poz.27; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2987 B2 Mi.3135 |
| 40 PLN | |
28039 |
1988 Ważki polskie, znaczek za 15 zł (ważka czteroplama) z błędem "wcięcie w A w POLSKA" na poz.44; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2987 B3 Mi.3135 |
| 40 PLN | |
28040 |
1988 stare zegary, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2994-9 ark. Mi.3142-7 |
| 150 PLN | |
28041 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 15 zł w czworobloku, lewy dolny z błędem na poz.11 "brak zaokrąglenia cyfry 5 u dołu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.3011 B1 Mi.3159 |
| 50 PLN | |
28042 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "brak zaokrąglenia cyfry 5 u dołu". | Fi.3011B1 Mi.3159 |
| 20 PLN | |
28043 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3013 B2 |
| 20 PLN | |
28044 |
| 60 PLN | |
28045 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
28046 |
1988 światowy Dzień Poczty, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją przechodzącą przez napisy na prawej stronie znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.3016MK |
| 100 PLN SOLD | |
28047 |
| 20 PLN | |
28048 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 15 PLN | |
28049 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
28050 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3020B1 |
| 20 PLN | |
28051 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją - dolny tekst na górze znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.3025MK |
| 80 PLN SOLD | |
28052 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 200 zł z marszałkiem Józefem Piłsudskim na ilustrowanej kopercie skasowany 26.11 stemplem okolicznościowym "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA RAWICZ '88". | Fi.3027 Mi.3175 |
| 30 PLN | |
28053 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z niespasowanym drukiem barw sprawiającym wrażenie druku podwójnego, gwarancja i opis. | Fi.3027MK Mi.3175 |
| 65 PLN | |
28054 |
1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3036-41 ark. Mi.3184-9 |
| 200 PLN | |
28055 |
| 40 PLN | |
28056 |
| 60 PLN SOLD | |
28057 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, pasek znaczków z bloku. | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 60 PLN | |
28058 |
1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI. | Fi.Cp984 |
| 15 PLN | |
28059 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
28060 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 |
| 40 PLN | |
28061 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok skasowany 1991.06.02 stemplem okolicznościowym "IV WIZYTA JAN PAWŁA II W POLSCE BEATYFIKACJA BISKUPA J.S.PELCZARA" RZESZÓW 1, pełna oryginalna guma; bloki kasowane są o wiele rzadsze od czystych; bardzo dobry stan zachowania; TEMAT - JAN PAWEŁ II. | Fi.bl.137 (93) Mi.Bl.107 |
| 150 PLN | |
28062 |
| 70 PLN | |
28063 |
| 100 PLN | |
28064 |
| 100 PLN | |
28065 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "TO JEST CEGIEŁKA NA NAGROBEK BARBARY (Sadowskiej) I GRZEGORZA (Przemyka)", bloczek z dwoma znaczkami za 50 zł. | |
| 30 PLN | |
28066 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - KW NSZZ "Solidarność" Zagłębia Miedziowego, bloczek za 300 zł "Zerwij kajdany, połam bat". | |
| 20 PLN | |
28067 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
28068 |
1989 POSTED ON HIGH SEA - widokówka nadana 30.-6 w Brunsbüttel, opłacona polskim znaczkiem oraz oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA i s/y WARS PZ-1240, co umożliwiało marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju, z którego pochodzi jednostka pływająca; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2151 Mi.2299 |
| 40 PLN | |
28069 |
| 70 PLN | |
28070 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 80 PLN | |
28071 |
1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.87,50). | Fi.3046 Mi.3194 |
| 40 PLN SOLD | |
28072 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 80 PLN | |
28073 |
1989 głowy wawelskie (VIII) znaczki za 20 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwa paski pięciu sztuk: bez numeru i z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, znaczki drukowano w ten sposób, że co 5 lub co 10 znaczek ma numer trzy- lub czterocyfrowy na odwrocie, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.3048 Mi.3196 |
| 80 PLN | |
28074 |
1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji w postaci braku jednego ząbka w perforacji poziomej. | Fi.3063 Mi.3211 |
| 100 PLN | |
28075 |
1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji poziomej - brak jednego dziurkowania. | Fi.3063 Mi.3211 |
| 25 PLN SOLD | |