The auction will start on 19.04.2024

Auction 106. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
38622

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20a
400 PLN
38623

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.20a
Mi.20a
250 PLN
38624

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek ilustrowany na stronie "Polskie klejnoty filatelistyczne" Internetowego Koła Filatelistycznego, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest.

Fi.20aNo
Mi.20A K
15 000 PLN
38625

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20
450 PLN
38626

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
35 PLN
SOLD
38627

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
38628

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 11½, górne znaczki delikatne ślady po podlepkach, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.20b
Mi.20B
1 000 PLN
38629

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
260 PLN
38630

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
38631

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
38632

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
38633

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
38634

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
120 PLN
38635

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
30 PLN
SOLD
38636

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
38637

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
50 PLN
38638

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku - brzeg formy odbił się na znaczku, lekkie zmatowienie po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.21
80 PLN
38639

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.21 No
80 PLN
38640

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
38641

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
38642

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
38643

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22A
100 PLN
SOLD
38644

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
38645

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
38646

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
38647

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
38648

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
38649

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
SOLD
38650

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a
70 PLN
38651

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
38652

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
38653

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
38654

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja.

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
38655

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
38656

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
38657

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
38658

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
38659

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
38660

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
38661

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN