The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 106. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
38742

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
100 PLN
38743

1918 drugie wydanie lubelskie, złamany dolny lewy narożnik, gwarancja Schmutz.

Fi.28
Mi.27
60 PLN
38744

1918 drugie wydanie lubelskie, czysty znaczek za 50 hal. z przsunietym w górę nadrukiem i dodatkowo zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA i zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.28 B9
Mi.27
800 PLN
38745

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 200 PLN
38746

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak.

Fi.28Ndwo
Mi.26DD
6 000 PLN
38747

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K
1 000 PLN
38748

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, katalog Fischer 7.800,- zł, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K 
4 500 PLN
38749

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.28No B11
Mi.27K 
600 PLN
38750

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski,.

Fi.28Non
Mi.26DD
9 000 PLN
38751

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
38752

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Jendroszek.

Fi.29
Mi.28
120 PLN
38753

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
38754

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z abklaczem nadruku, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
180 PLN
38755

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

Fi.29 B9
Mi.28
30 PLN
38756

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet ZTA), reszta rysunku zniekształcona", gwarancja Gryżewski.

Fi.29 B10
Mi.28 
40 PLN
38757

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.29B9
Mi.28
120 PLN
38758

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.29B10
Mi.28
75 PLN
38759

1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
38760

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
38761

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Petriuk.

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
38762

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z usterkami na poz. 31 "mocno uszkodzone litery P w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka drobnych pęknięć na gumie, sygnatura firmowa Marwiński, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.31
Mi.30 
2 600 PLN
38763

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
38764

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
38765

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
150 PLN
38766

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 32, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
38767

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z odwróconym nadrukiem na filatelistycznym liście ekspresowym z Cieszyna z firmy filatelistycznej Edmund Fürst.

Fi.32I, 38, 38No
Mi.31, 48, 48K 
720 PLN
SOLD
38768

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 14 z usterką "zalany romb", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
360 PLN
SOLD
38769

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
38770

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29 z charakterystycznym błędem w postaci przerwanej litery O w POLSKA w dolnej części, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
SOLD
38771

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, lekko przygięty prawy górny narożnik (nie złamany), ogólnie bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
38772

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 30, piękny stan zachowania, gwarancja Petriuk, z oznaczeniem Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
38773

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
270 PLN
SOLD
38774

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 18, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
38775

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formąyz błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak.

Fi.33 B
Mi.32 
4 000 PLN
38776

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34
Mi.33 
200 PLN
38777

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 68, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35
Mi.34
110 PLN
38778

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, niewielkie zagniecenie górnego prawego narożnika, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.35
Mi.34
390 PLN
38779

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem na poz. 5 "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski.

Fi.35 B1
Mi.34 
300 PLN
38780

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35B2
Mi.34
700 PLN
38781

1919 wydanie krakowskie - KROSNO, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, unieważniony rzadszym kasownikiem w Krośnie, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.36
Mi.35
600 PLN