Auction 106. Overprint editions 1918-1919

38782

Fi.36
Mi.35
800 PLN
38783

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 86, fotoatest Kronenberg.

Fi.36
Mi.35
500 PLN
38784

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Petriuk.

Fi.36B1
Mi.35
500 PLN
38785

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
38786

1919 wydanie krakowskie, znaczek za z nadrukiem formą IIB z błędem na poz. 72 "uszkodzone litery A A" (Fi. 8.000,-), czytelnie skasowany datownikiem KRAKÓW 10 na wycinku, gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.37II B14
Mi.36
9 000 PLN
38787

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. kasowany na wycinku, gwarancja Mistein.

Fi.38
Mi.48
50 PLN
38788

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
38789

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
38790

Fi.38
Mi.48
25 PLN
38791

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
38792

Fi.38
Mi.48
80 PLN
38793

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
38794

Fi.38
Mi.48
100 PLN
38795

Fi.38
Mi.48
400 PLN
38796

Fi.38 B
Mi.48
200 PLN
38797

1919 wydanie krakowskie - CIESZYN, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na wycinku koperty z Cieszyna, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.38 No
Mi.48
900 PLN
38798

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z wyraźnie widocznym po prawej stronie brzegiem formy przedrukowej, prawie niewidoczny ślad po podlepcegwarancja dwukrotnie Mikstein, Gryżewski

Fi.38 No
Mi.48
1 700 PLN
38799

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z nadrukiem odwróconym na kopercie listu wysłanego 25.1 z Cieszyna do Trzyńca; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na prawidłowo opłaconych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane (zwyły znaczek za 25/80 hal. użyty w Cieszynie Fi. 3.000,-); dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); gwarancja Falkowski.

Fi.38 No
Mi.48
4 500 PLN
38800

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30h. w ciemnym odcieniu z nadrukiem formy IIB z zaawansowaną usterką na poz. 24 "pęknięte poprzeczka litery T i litera K", gwarancja Koopman, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.39
Mi.37
2 100 PLN
38801

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 z błędem "uszkodzone litery AA", silny abklacz nadruku, znaczek w pięknym stanie, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.39a B14
Mi.37
13 000 PLN
38802

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z błędem na poz.34 "cienkie Z", piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem pozycji.

Fi.40 B1
Mi.38
800 PLN
38803

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
38804

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 66, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.40No
Mi.38K
4 600 PLN
38805

Fi.40No
Mi.38K
4 500 PLN
38806

Fi.41
Mi.39
50 PLN
38807

Fi.41
Mi.39
72 PLN
38808

Fi.41
Mi.39
70 PLN
38809

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3 na wycinku, słabszy prawy dolny narożnik, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.41
Mi.39
30 PLN
38810

Fi.41
Mi.39
80 PLN
38811

Fi.41
Mi.39
70 PLN
38812

Fi.41
Mi.39
60 PLN
38813

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
38814

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
38815

Fi.41
Mi.39
70 PLN
38816

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
70 PLN
38817

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
40 PLN
38818

Fi.41
Mi.39
50 PLN
38819

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
35 PLN
38820

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.41
Mi.39
54 PLN
38821

1919 wydanie krakowskie LAŃCUT, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, kasowany obiegowo w Łańcucie, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41
Mi.39
100 PLN