Auction 106. Overprint editions 1918-1919

38342

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
38343

1918 seria pomnikowa, czworoblok stemplowany w Kaliszu, dolny lewy znaczek z błędem "Poezta".

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
38344

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
38345

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
38346

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzona prawa częśc litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B2
Mi.3
60 PLN
38347

Fi.3B2
Mi.3
30 PLN
38348

Fi.3B3
Mi.3
40 PLN
38349

Fi.3B3
Mi.3
120 PLN
38350

Fi.3B6
Mi.3
40 PLN
38351

Fi.3B8
Mi.3
40 PLN
38352

Fi.3No
Mi.3K
480 PLN
38353

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
38354

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzona prawa cześć litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3NoB2
Mi.3K
100 PLN
38355

Fi.3No B2
Mi.3K
200 PLN
38356

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3a B9
Mi.3
50 PLN
38357

1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Mi.4
120 PLN
38358

1918 seria pomnikowa, list firmowy wysłany w pierwszym dniu obiegu 17.11.18 z Warszawy do Niemiec, opłata zawyżona o 5 fen., stempel niemieckiej cenzury z Wrocławia, bardzo ładny stan zachowania, rzadkie, fotoatest Petriuk.

Mi.4
6 000 PLN
38359

Fi.4 B
250 PLN
38360

Fi.4 B
160 PLN
38361

1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4B
Mi.4
150 PLN
38362

1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 21 z usterką w postaci uszkodzonej prawej cyfry 2, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4B
Mi.4
150 PLN
38363

Fi.4B1
Mi.4
100 PLN
38364

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "uszkodzone ols".

Fi.4B9
Mi.4
200 PLN
38365

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", znaczek unieważniony kasownikiem wagonu pocztowego, gwarancja i oznaczenie.

Fi.4B9
Mi.4
120 PLN
38366

Fi.4B10
Mi.4
100 PLN
38367

Fi.4No
Mi.4K
360 PLN
38368

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
38369

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.4No
Mi.4K
250 PLN
38370

Fi.4No
Mi.4K
250 PLN
38371

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, podlepki, gwarancja Petriuk.

Fi.4No
Mi.4K
100 PLN
38372

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.4bB1
Mi.4
80 PLN
38373

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie.

Fi.4bB9
Mi.4
100 PLN
38374

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze brązowawoczerwonym i szarawożółtym z błędem "Poezta", dodatkowo połączone litery k i a, gwarancja i opis kolorów i błędu Schmutz.

Fi.4cB1
Mi.4
120 PLN
38375

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 f./20 gr. z bardzo mocno przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja Krawczyk.

300 PLN
38376

Fi.5B
Mi.5
300 PLN
38377

Fi.5B9
Mi.5
200 PLN
38378

1918 seria pomnikowa, znaczek z rzadkim błędem występującym tylko w części nakładu na poz. 33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie.

Fi.5B9
Mi.5
600 PLN
38379

1918 seria pomnikowa, lewy dolny znaczek z błędem z poz. 23 "otwarta prawa cyfra 0 w nominale" (błędnie opisane w katalogu Fischer jako otwarte o").

Fi.5B15
Mi.5
120 PLN
38380

Fi.5MK
Mi.5
600 PLN
38381

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nóżkami k", gwarancja i oznaczenie.

Fi.5c B3
Mi.5
150 PLN