The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 106. PoW Woldenberg camp

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
41124

1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, całostka z obiegu pocztowego, gwarancja.

Fi.Cp2
100 PLN
41125

1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, karta pocztowa o jasnym, nie retuszowanym znaku opłaty, papier prążkowany od strony znaku opłaty; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp2Iax
200 PLN
41126

1942 150-lecie ustanowienia orderu Virtuti Militari, karta pocztowa o jasnym, nie retuszowanym znaku opłaty, papier prążkowany od strony znaku opłaty, karta z oryginalnego obiegu pocztowego wysłana 23.XII, doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp2Iax
150 PLN
41127

1942 całostka ze stemplem okolicznościowym "Zieleńce 18-VI-1792", gwarancja.

Fi.Cp2Iby
100 PLN
41128

1942 Matka Boska Obozowa, niekatalogowana całostka bez napisu "POCZTÓWKA", unikalne, gwarancja jako próba Schmutz.

Fi.Cp3 P
2 000 PLN
41129

1942 Matka Boska Obozowa i Matka Boska Ostrobramska, zestaw dwóch czystych kart pocztowych; dobry stan zachowania (niewielkie niebieskie przebarwienia na froncie i odwrocie); gwarancja Schmutz.

Fi.Cp3-4
200 PLN
41130

1942 Matka Boska Obozowa, całostka z obiegu pocztowego z dodatkowa opłata znaczkiem dopłaty, na odwrocie gwarancja.

Fi.Cp4, D3
500 PLN
41131

1942 Lotnik, uszkodzona (prawie niewidoczna) litera A w POCZTÓWKA, całostka - druk biblioteczny wysłany 30.01.1943; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp5
500 PLN
41132

1942 Lotnik, całostka wysłana 23.XII, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp5
120 PLN
41133

1942 Lotnik, całostka, nietypowo obrócony znak opłaty, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja.

Fi.Cp5
150 PLN
41134

1942 kartka obozowa z życzeniami opłacona przez odbiorcę znaczkiem dopłaty, gwarancja.

Fi.D1
300 PLN
41135

1942-43 Cyfry, kompletna seria dopłat na wycinkach, czerwonobrązowe z kasownikiem okolicznościowym, zielone z czerwonym obiegowym, a ciemnobrązowy i jasnobrązowe ze zwykłym obiegowym, gwarancja.

Fi.D1-4
480 PLN
41136

1942-43 Cyfry, kasowana seria znaczków dopłaty - wszystkie podstawowe odmiany, gwarancja.

Fi.D1-4
400 PLN
41137

1942-43 Cyfry, czysta seria znaczków dopłaty - odmiany papierów i kolorów, gwarancja.

Fi.D1-4
600 PLN
41138

1942 cyfry, znaczki dopłaty w kolorze zielonym, gwarancja Kronenberg (podpis).

Fi.D1y, D3y
300 PLN
41139

1942 cyfry, znaczki dopłaty w kolorze zielonym, gwarancja Kronenberg (podpis).

Fi.D1y, D3y
400 PLN
41140

1942 seria znaczków dopłaty w kolorze zielonym, gwarancja Schmutz.

Fi.D1y, D3y
480 PLN
41141

1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, blok w bardzo dobrym stanie, gwarancja.

Fi.bl.1
1 900 PLN
41142

1942 Virtuti Militari - 150 lecie bitwy pod Zieleńcami, najrzadszy blok Woldenbergu, szczególnie trudny do nabycia jako czysty (Fi.2300.-); gwarancja Schmutz.

Fi.bl.1
2 500 PLN
41143

1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, blok stemplowany kasownikiem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.1
600 PLN
41144

1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, gwarancja Jendroszek.

Fi.bl.1
1 800 PLN
41145

1942 150-lecie bitwy pod Zieleńcami, rzadki czysty blok z narożnikami w słabszym stanie, gwarancja.

Fi.bl.1
1 100 PLN
41146

1942 Virtuti Militari - 150 lecie bitwy pod Zieleńcami, najrzadszy blok Woldenbergu kasowany okolicznościowo, gwarancja.

Fi.bl.1
600 PLN
41147

1942 Wystawa Filatelistyczna, kasowany okolicznościowo blok Madonna (Fi.600.-), gwarancja.

Fi.bl.2
400 PLN
41148

1942 Wystawa Filatelistyczna, blok Madonna, piękny stan (Fi.850.-), gwarancja.

Fi.bl.2
600 PLN
41149

1942 Wystawa Filatelistyczna, blok, gwarancja Schmutz.

Fi.bl.2
600 PLN
41150

1942 wystawa filatelistyczna, blok stemplowany okolicznościowym kasownikiem wystawy z pierwszego dnia obiegu, gwarancja Schmutz.

Fi.bl.2
450 PLN
41151

1942 Wystawa Filatelistyczna, fałszerstwo bloku Madonna, zbliżony rysunek, ale cienki papier i kolor żółty zamiast pomarańczowego, może uchodzić za próbę, ciekawy walor do zbioru specjalizowanego obozów.

Fi.bl.2 FALSE
180 PLN
41152

1942 Boże Narodzenie, sygnowana odbitka linorytu przedstawiająca słynną cukiernię Ludwika Zalewskiego przy ulicy Akademickiej we Lwowie z jej nie mniej słynnym oknem wystawowym, które dokładnie opisał w "Wysokim Zamku" Stanisław Lem; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


2 500 PLN
41153

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
SOLD
41154

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41155

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41156

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41157

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41158

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41159

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41160

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41161

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41162

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN
41163

1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej.


70 PLN