Auction 104. Postal stationery

26694

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp68
100 PLN
26695

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
26696

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
26697

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
26698

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp68
100 PLN
26699

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
26700

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
26701

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
26702

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
26703

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
26704

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
26705

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
26706

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
26707

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
26708

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
26709

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
26710

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
26711

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
26712

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp68
100 PLN
26713

Fi.Ck9
30 PLN
26714

1937 koperta na przesyłki lotnicze, koperta z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 26.7.37, czyli przed wejściem do obiegu całostki tego wydania, tj. 6.8.38, stemple; "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku i "Ministerstwo Poczt i Telegrafów / gł. składnica mater. pocztowych / Warszawa Ludna 4, tel. 95656", rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
1 600 PLN
26715

Fi.Cp71B
30 PLN
26716

Fi.Cp74B
25 PLN
26717

1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936.

Fi.Cp75
40 PLN
26718

Fi.Cp76
100 PLN
26719

Fi.Cp76
100 PLN
26720

Fi.Cp76
100 PLN
26721

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
26722

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
26723

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
200 PLN
26724

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp77
120 PLN
26725

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp77
120 PLN
26726

1937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp77
120 PLN
26727

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78I
30 PLN
26728

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
26729

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
26730

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
26731

Fi.Cp80
10 PLN
26732

Fi.Cp80
15 PLN
26733

Fi.Cp80
15 PLN