The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 104. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
26934

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
26935

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
26936

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

Fi.Cp150-161
80 PLN
26937

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
26938

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
26939

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
26940

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
26941

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
26942

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
26943

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
26944

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
26945

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
26946

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; wysłana 12.2.67 z miejscowości Postolin do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.160.-).

Fi.Cp178a
140 PLN
26947

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
26948

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
26949

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
40 PLN
26950

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp185
40 PLN
26951

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II), pałac Branickich w Białymstoku - kolor zielony na znaku opłaty przesunięty w lewo, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Cp188 MK
600 PLN
26952

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
220 PLN
26953

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
26954

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
26955

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-).

Fi.Cp205
440 PLN
26956

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu.

Fi.Cp205as
20 PLN
26957

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu, gwarancja.

Fi.Cp205cs
20 PLN
26958

1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza.

Fi.Cp206-7
10 PLN
26959

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
250 PLN
26960

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
26961

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
30 PLN
26962

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.48.-).

Fi.Cp223I-III
35 PLN
26963

1963 koperta z prywatnym dodrukiem - "100-lecie Czerwonego Krzyża Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX-3 X 1963", dekoracyjna koperta ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Ck36
30 PLN
26964

1963 koperta koga fryzyjska, sygnatura IX.63, czysta, słabszy stan zachowania.

Fi.Ck37
40 PLN
26965

1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.464.-).

Fi.Cp224-42
280 PLN
26966

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.222,50).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
110 PLN
26967

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, komplet okolicznościowych kopert stemplowanych okolicznościowym kasownikiem.

Fi.Ck38-40
25 PLN
26968

1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste (Fi.43.-).

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
26969

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
26970

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
26971

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-).

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
26972

1964 100-rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, całostka bez druku barwy szarej - brak znaku opłaty.

Fi.Cp262a MK
450 PLN
26973

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN