Auction 103. Overprint editions 1918-1919

10728

Fi.43B1
Mi.41
240 PLN
10729

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43No
Mi.41K
2 500 PLN
10730

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk.

Fi.43No
Mi.41K
3 500 PLN
10731

1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, rzadkie znaczki z podwójnym nadrukiem pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza, znaczek w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43Np
Mi.41DD
4 000 PLN
10732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójny nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, bardzo rzadkie - przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz, ładny stan zachowania - ślad po niewielkiej podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43Np
Mi.41DD
4 500 PLN
10733

Fi.44
Mi.42
3 000 PLN
10734

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 96, w bardzo ładnym stanie (Fi. 3400,-), gwarancja i opis Falkowski.

Fi.44
Mi.42
3 200 PLN
10735

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
10736

Fi.45I
Mi.43
250 PLN
10737

Fi.45I
Mi.43
280 PLN
10738

Fi.45I
Mi.43
280 PLN
10739

Fi.45I
Mi.43
200 PLN
10740

Fi.45I
Mi.43
80 PLN
10741

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
90 PLN
10742

Fi.45I
Mi.43
80 PLN
10743

Fi.45I
Mi.43
80 PLN
10744

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
260 PLN
10745

Fi.45I
Mi.43
75 PLN
10746

Fi.45I
Mi.43
90 PLN
10747

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 54 (Fi.300.-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.45I
Mi.43
240 PLN
10748

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
10749

Fi.45I
Mi.44
60 PLN
10750

Fi.45IB
Mi.43
140 PLN
10751

Fi.45IB1
Mi.43
180 PLN
10752

Fi.45IB1
Mi.43
130 PLN
10753

Fi.45IB1
Mi.43
380 PLN
10754

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
10755

Fi.45IB2
Mi.43
300 PLN
10756

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
10757

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
10758

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszą formą poz. 29/40, prawy górny znaczek z bardzo błędem na poz. 30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce (Fi.500.-), gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi. 900.-), gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.45I B3
Mi.43
1 800 PLN
10759

Fi.45IB10
Mi.43
100 PLN
10760

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45II
Mi.43
1 620 PLN
10761

1919 wydanie krakowskie, znaczek za z nadrukiem formą IIB z poz. 69 z błędem "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd (B4) na tym znaczku Fi.26.000.-), piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz.

Fi.45II B
Mi.43
16 000 PLN
10762

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.45II B4
Mi.43
2 500 PLN
10763

Fi.46
Mi.44
80 PLN
10764

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
10765

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
10766

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
10767

Fi.46a
Mi.44
30 PLN