Auction 103. Overprint editions 1918-1919

10608

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 15 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32
1 800 PLN
10609

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
230 PLN
10610

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B2
Mi.33
1 200 PLN
10611

Fi.34 B3
Mi.33
700 PLN
10612

Fi.35
Mi.34
72 PLN
10613

Fi.35
Mi.34
72 PLN
10614

Fi.35
Mi.34
425 PLN
10615

Fi.35
Mi.34
90 PLN
10616

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.35
Mi.34
450 PLN
10617

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34
207 PLN
10618

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z" (Fi. 800.-), piękny stan zachowania, gwarancja firmowa Gryżewski, Mikstein, ćwiertnia, z opisem.

Fi.35 B1
Mi.34
900 PLN
10619

Fi.35B2
Mi.34
700 PLN
10620

Fi.36
Mi.35
350 PLN
10621

Fi.36
Mi.35
800 PLN
10622

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13, gwarancja Jungjohann, Petriuk.

Fi.36
Mi.35
400 PLN
10623

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski.

Fi.36 B1
Mi.35
900 PLN
10624

Fi.36B1
Mi.35
700 PLN
10625

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
10626

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
10627

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10628

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10629

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
10630

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10631

1919 wydanie krakowskie - BIELITZ OSTERR.SCHLES., oryginalnie użyty dnia 4.II.19 znaczek za 25/80 hal., dodatkowo niewielkie uszkodzenia nadruku, szczególnie P w POCZTA, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
150 PLN
10632

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
10633

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
10634

Fi.38No
Mi.48K
360 PLN
10635

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 z błędem "uszkodzone AA", gwarancja Petriuk.

Fi.39a B14
Mi.37
1 440 PLN
10636

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym KRAKÓW 1, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz..

Fi.40
Mi.38
200 PLN
10637

Fi.40
Mi.38
140 PLN
10638

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.40
Mi.38
120 PLN
10639

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38
180 PLN
10640

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, piękny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.40 No
Mi.38
5 500 PLN
10641

Fi.40 Np
Mi.38
11 000 PLN
10642

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
10643

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z usterką "uszkodzona prawa stopa litery A w POLSKA", duże podlepki, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak.

Fi.41
Mi.39
80 PLN
10644

Fi.41
Mi.39
70 PLN
10645

Fi.41
Mi.39
40 PLN
10646

Fi.41
Mi.39
80 PLN
10647

Fi.41
Mi.39
70 PLN