10191 |
| 450 PLN | |
10192 |
| 100 PLN | |
10193 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
10194 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.69 "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd (B4) na tym znaczku Fi.26000.-), piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz. | Fi.45II B Mi.43 |
| 12 000 PLN | |
10195 |
1919 wydanie krakowskie, stan gabinetowy, gwarancja Schmutz. | Fi.46 Mi.44 |
| 80 PLN | |
10196 |
| 80 PLN | |
10197 |
| 40 PLN | |
10198 |
| 40 PLN | |
10199 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN | |
10200 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44a |
| 80 PLN | |
10201 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 3, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.46a Mi.44a |
| 60 PLN | |
10202 |
| 40 PLN | |
10203 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
10204 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", ciężka podlepka, gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 180 PLN | |
10205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z usterką "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 160 PLN | |
10206 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IVB z poz.3-4, prawy znaczek z błędem "zalane A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 240 PLN | |
10207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie. | Fi.46aa Mi.44a |
| 25 PLN | |
10208 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem IV formy, gwarancja i oznaczenie odmiany. | Fi.46ab Mi.44a |
| 27 PLN VERKAUFT | |
10209 |
1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach szarawoniebieskim i jasnoszarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, po jednym śladzie podlepki, gwarancja Sutcliffe, firmowa Saliker i Mikstein. | Fi.46ab, ac Mi.44 |
| 90 PLN | |
10210 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB na papierze szarym o silnym odcieniu niebieskawym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46b Mi.44b |
| 200 PLN | |
10211 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnoróżowawoczerwonym z nadrukiem formy IVA typ 2, stan gabinetowy, gwarancja i opis typu Schmutz. | Fi.47a Mi.45 |
| 800 PLN | |
10212 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoróżowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, piękny stan, gwarancja Witkowski, Schmutz. | Fi.47a Mi.45 |
| 300 PLN | |
10213 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.47b Mi.45 |
| 650 PLN VERKAUFT | |
10214 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowawoczerwonym z nadrukiem formy IVA typ 2, stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.47b Mi.45 |
| 900 PLN | |
10215 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowawoczerwonym z nadrukiem formy IVA typ 5, stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.47b Mi.45 |
| 900 PLN | |
10216 |
| 900 PLN | |
10217 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoróżowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, piękny stan, wiedeńska sygnatura, gwarancja Mikulski. | Fi.47b Mi.45 |
| 1 000 PLN | |
10218 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z nadrukiem formą IVB, poz.8 z błędem "POEZTA", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancje Landre, Mikulski, kolorowy fotoatest Mikulski. | Fi.48 B7 Mi.46 |
| 2 000 PLN | |
10219 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "Poezta", gwarancja Miszczak. | Fi.48B7 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |
10220 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja Mikulski. | Fi.48B7 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |
10221 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "cienkie S", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48aB6 Mi.46 |
| 1 500 PLN | |
10222 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz.15, stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48b Mi.46 |
| 1 500 PLN VERKAUFT | |
10223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48bB8 Mi.46 |
| 1 800 PLN | |
10224 |
1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z nadrukiem formy IIC z poz. kolejno; 90, 58, 27, 14 i 96, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.50-4 Mi.49-53 |
| 650 PLN VERKAUFT | |
10225 |
1919 wydanie krakowskie, seria kasowanych znaczków gazetowych w bardzo ładnym stanie z dwoma dodatkowymi znaczkami - niebieskozielonym za 4 hal. i niebieskim za 6 hal., wszystkie ładnie kasowane w Krakowie, gwarancje z opisem formy - IIC i pozycji Sutcliffe (2), Mikstein (3), Rachmanow (2) i Schmutz (3). | Fi.50-54 Mi.49-53 |
| 900 PLN | |
10226 |
1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z katalogowanymi odmianami kolorów, wszystkie znaczki w bardzo ładnym stanie z jednym śladem podlepki; gwarancja (z opisem formy - IIC i pozycji w arkuszu) Sutclife (5), Bojanowicz (2), Mikstein (4), Rachmanow(1), Witkowski (1), Junfjohann (1), Schmutz(4); najdroższy za 10 h. gwarancja z opisem IIC54 Schmutz. | Fi.50-54 Mi.49-53 |
| 1 800 PLN | |
10227 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 18-19, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.51 Mi.50 |
| 180 PLN | |
10228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 7, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz. | Fi.51a Mi.50 |
| 40 PLN | |
10229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej IIC z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.51a Mi.50 |
| 40 PLN | |
10230 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy za 4 hal w kolorze jasnozielonym z nadrukiem formą IIC z błędem na poz.47 "POCZT POLSK ", piękny stan zachowania, gwarancja i pełen opis Schmutz. | Fi.51b B9 Mi.50 |
| 500 PLN | |