9991 |
| 200 PLN | |
9992 |
| 350 PLN | |
9993 |
| 550 PLN | |
9994 |
| 180 PLN | |
9995 |
| 220 PLN | |
9996 |
| 60 PLN | |
9997 |
| 4 800 PLN | |
9998 |
| 140 PLN | |
9999 |
| 50 PLN | |
10000 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11 1/2, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 380 PLN | |
10001 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
10002 |
| 300 PLN | |
10003 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½ z obiegu pocztowego z Piotrkowa, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 60 PLN | |
10004 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja. | Fi.23 Mi.23 |
| 40 PLN | |
10005 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
10006 |
| 25 PLN | |
10007 |
| 120 PLN | |
10008 |
| 25 PLN | |
10009 |
| 80 PLN | |
10010 |
| 30 PLN | |
10011 |
| 80 PLN | |
10012 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
10013 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem na zagniecionym papierze - w efekcie nominał w połowie zamiast na dole znaczka oraz miejscowe braki nadruku, bardzo ciekawe, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 400 PLN | |
10014 |
| 35 PLN | |
10015 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
10016 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
10017 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list z Hrubieszowa 24.1.19 do Lublina, opłata według podwyższonej taryfy pocztowej, która obowiązywała do 8.1.19, uszkodzony brzeg koperty. | Fi.25a Mi.25I |
| 1 200 PLN | |
10018 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
10019 |
| 30 PLN | |
10020 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 80 PLN | |
10021 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym - typ z beleczkami zasłaniajacymi stary nominał (Fi.450.-), ładny stan, przedwojenne sygnatury, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.25a No Mi.25I |
| 360 PLN | |
10022 |
| 100 PLN | |
10023 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, z opisem Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 320 PLN | |
10024 |
| 80 PLN | |
10025 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.540.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 380 PLN | |
10026 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1980.-), gwarancja. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 1 200 PLN | |
10027 |
| 150 PLN | |
10028 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z błędem B17 (uszkodzone O w wyrazie Polska), gwarancja i opis Berbeka. | Fi.25b B17 Mi.25I |
| 380 PLN | |
10029 |
| 320 PLN | |
10030 |
1918 drugie wydanie lubelskie, NIEZNANY DO TEJ PORY NA LIŚCIE UŻYTKOWYM Z ORYGINALNEGO OBIEGU ZNACZEK za 45/80 hal Z GWIAZDKAMI; list polecony wysłany 20.I z Radomia do Warszawy, ofrankowany znaczkiem za 45/80 hal i parką znaczków za 3/15 hal, opłacony zgodnie z obowiązującą taryfą 50 hal (25 hal list + 25 hal polecenie), przewyższenie opłaty o 1 hal wynikało z braku znaczków o nominale 5 hal w tym wydaniu; znaczki skasowane unarodowionym poprzez wycięcie niemieckojęzycznego tekstu okupacyjnym austriackim datownikiem RADOM, numer przesyłki dopisano ręcznie; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (podklejone rozdarcie koperty); fotoatest Schmutz. | Fi.26, 21 Mi.25II, 21 |
| 15 000 PLN | |