10151 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
10152 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem z błędem na poz.31 "mocno uszkodzone obie litery P", ładny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.43 B Mi.41 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
10153 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.61 "mocno uszkodzony romb", ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 150 PLN | |
10154 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, trzy z błędami: lewy górny z poz.84 "łezka na końcu S", prawy górny z poz.85 "ścięte S i pęknięte K", a prawy dolny z poz.95 "ścięte S", gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.43 B+B+B Mi.41 |
| 700 PLN | |
10155 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.44 "cienkie Z", kasowany na wycinku, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
10156 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z pięknie wykształconym błędem na poz.30 "uszkodzone A", bardzo ładny stan, gwarancja Koopman, z opisem Schmutz. | Fi.43 B3 Mi.41 |
| 300 PLN | |
10157 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
10158 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
10159 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
10160 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
10161 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
10162 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
10163 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", praktycznie nie widoczne ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B2 Mi.41 |
| 120 PLN | |
10164 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 150 PLN | |
10165 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 400 PLN | |
10166 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz. | Fi.43No Mi.41K |
| 1 300 PLN | |
10167 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.43No Mi.41K |
| 1 500 PLN | |
10168 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w bardzo ładnym stanie (Fi.3300.-), gwarancja i opis Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 000 PLN | |
10169 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, podwójna gwarancja i kopia fotoatestu (wspólnego z 25 hal.) Mikulski. | Fi.44 Mi.42 |
| 5 000 PLN | |
10170 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z charakterystyczna usterką w postaci uszkodzonych liter P, gwarancja i opis usterki Schmutz. | Fi.44 Mi.43 |
| 4 500 PLN | |
10171 |
1919 wydanie krakowskie - FAŁSZERSTWO, znaczek za 90 hal. z fałszywym nadrukiem formą VB poz.11, sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, kopia metryczki z opisem fałszerstwa sygnowanej Schmutz, na odwrocie stempelki FALSUM / Schmutz. | Fi.44 FFi Mi.42 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
10172 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", delikatne ślady po dwóch podlepkach, poza tym w bardzo ładnym stanie opisanym w ateście, bardzo rzadki błąd przedrukowany w ilości około 100 sztuk, fotatest Mikulski. | Fi.44B1 Mi.42 |
| 14 500 PLN | |
10173 |
| 60 PLN | |
10174 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Krosna. | Fi.45I Mi.43 |
| 150 PLN | |
10175 |
| 250 PLN | |
10176 |
| 280 PLN | |
10177 |
| 280 PLN | |
10178 |
| 240 PLN | |
10179 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, ślady po podklejeniu, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.43 |
| 40 PLN | |
10180 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54 (Fi.300.-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.45I Mi.43 |
| 240 PLN | |
10181 |
| 120 PLN | |
10182 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 32 i 42,parka oprócz właściwego nadruku posiada nadruk tak zwany na "sucho" bez nałożonej farby drukarskiej, "suchy" nadruk jest widoczny jest w postaci wtłoczenia nadruku w papier znaczka i śladowe w niektórych miejscach pozostałości farby drukarskiej z poprzednich nadruków, arkusz musiał być dwa razy przedrukowany zapewne przez niesprawność maszyny drukarskiej, raz na "sucho" i raz otrzymał normalny nadruk, znaczki z swego rodzaju podwójnym nadrukiem, osobliwość i rzadkość, fotoatest Schmutz. | Fi.45I Mi.44 |
| 19 501 PLN VERKAUFT | |
10183 |
| 140 PLN | |
10184 |
| 180 PLN | |
10185 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 190 PLN | |
10186 |
| 450 PLN | |
10187 |
| 100 PLN | |
10188 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.29/40, prawy górny znaczek z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce (Fi.500.-), gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi.900.-), cena wywoławcza bez dopłaty 50% za błąd w wielobloku, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 1 400 PLN | |
10189 |
| 500 PLN | |
10190 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", bardzo ładny stan z jedną podlepką, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB3 Mi.43 |
| 300 PLN | |