10071 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 600 PLN | |
10072 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein, na życzenie za dopłatą dodatkowe gwarancje. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 800 PLN | |
10073 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49 na wycinku, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 500 PLN | |
10074 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 900 PLN | |
10075 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IIB z poz. 30, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 8 000 PLN | |
10076 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 42, znaczek w pięknym stanie, gwarancja Rachmanow i Jungjohann, fotoatest Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 12 000 PLN | |
10077 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.10, ledwie widoczny lekki ślad po podlepce, co rzadkie "idealnie centrowany" (opis z atestu), sygnowany, gwarancja i fotoatest (wspólny z 90 hal.) Mikulski. | Fi.37II Mi.36 |
| 7 000 PLN | |
10078 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
10079 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal na opłaconym zgodnie z taryfą liście wysłanym 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 500 PLN | |
10080 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z brzegowym błędem "pionowa kreska po lewej" i dodatkowo "uszkodzona litera P w POLSKA", lekki mikroskopijny ślad po podlepce, sygnowany Tiebauer, gwarancja Mikstein, Perzyński. | Fi.38 B Mi.48 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
10081 |
| 1 200 PLN | |
10082 |
| 1 200 PLN | |
10083 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym stemplowany na kopercie z Cieszyna. | Fi.38No Mi.48K |
| 360 PLN | |
10084 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. w kolorze szarofioletowym z nadrukiem formą IIB, z błędem na poz.66 "mocno uszkodzone obie litery P", ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.39a Mi.37 |
| 2 000 PLN | |
10085 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany na wycinku znaczek z nadrukiem formą IIB z poz. 42 z uszkodzonymi literami A, podobny błąd katalogowany na tej wartości na pozycjach 52, 57, 72, 82 i 92 (Fi.1800.-), w kolejnych fazach przedrukowywania II formą błąd ten jest katalogowany także na innych znaczkach 2 kolumny (poz. 32 i 42) oraz na wszystkich znaczkach 7 kolumny poniżej poz.37, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 2 000 PLN | |
10086 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym KRAKÓW 1, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz.. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
10087 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, zmatowiona guma na połowie znaczka, gwarancja i oznaczenie. | Fi.40 Mi.38 |
| 90 PLN | |
10088 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 400 PLN | |
10089 |
| 140 PLN | |
10090 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 130 PLN | |
10091 |
| 150 PLN | |
10092 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą poz.64, piękny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein. | Fi.40 No Mi.38 |
| 5 500 PLN | |
10093 |
| 10 000 PLN | |
10094 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Łańcuta, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40, 75B Mi.38, 79 |
| 280 PLN | |
10095 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 26, znaczek w bardzo dobrym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 4 800 PLN | |
10096 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Melnik. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
10097 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.40 oryginalnie kasowany w Zakopanem gdzie znaczki te były w obiegu, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
10098 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 95, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
10099 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 160 PLN | |
10100 |
| 80 PLN | |
10101 |
| 70 PLN | |
10102 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47-48, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.41 Mi.39 |
| 250 PLN | |
10103 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.91 (Fi.200.-), bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 200 PLN | |
10104 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.65, dwa zgięcia na gumie; niby bez (Fi.200.-), ale liczony jak słabszy podlepkowy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
10105 |
| 40 PLN | |
10106 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 350 PLN | |
10107 |
| 70 PLN | |
10108 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
10109 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Bojanowicz. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 400 PLN | |
10110 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |