Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
34626 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska. | Fi.Cp77 |
| 310 PLN VERKAUFT | |
34627 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno Katedra. | Fi.Cp77 |
| 410 PLN VERKAUFT | |
34628 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
34629 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck10 |
| 15 PLN | |
34630 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa. | Fi.Ck10 |
| 15 PLN | |
34631 |
1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
34632 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
34633 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78II2 |
| 10 PLN | |
34634 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
34635 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
34636 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
34637 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN | |
34638 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
34639 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
34640 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
34641 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
34642 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
34643 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
34644 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938. | Fi.Cp83 |
| 60 PLN | |
34645 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp85 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
34646 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
34647 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
34648 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34649 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
34650 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34651 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34652 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34653 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34654 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34655 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34656 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34657 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34658 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, całostka nie centrycznie wycięta - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34659 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34660 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34661 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34662 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
34663 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
34664 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
34665 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |