29602 |
1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1" unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2I |
| 521 PLN VERKAUFT | |
32562 |
1948 rzadka kartka wydania prowizorycznego z 1944 roku z podobizną Marii Skłodowskiej Curie na filatelistycznej całości wysłanej miejscowo z urzędu pocztowego Poznań 2 dworzec, prawidłowa opłata za ekspres plus polecenie, kartka nie wypisana | Fi.Cp89, 459, 460 |
| 400 PLN | |
32905 |
| 20 PLN | |
34427 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzone narożniki. | Mi.P1a |
| 10 PLN | |
34428 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P1b |
| 10 PLN | |
34429 |
1886 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, dwie podlepki na odwrocie. | Mi.P1d |
| 10 PLN | |
34430 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, uszkodzony narożnik. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
34431 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia. | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
34432 |
1887 kartka poczty prywatnej Hammonia z Wrocławia, | Mi.P2I |
| 20 PLN | |
34433 |
1893 front z sekretnika poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.K5c |
| 10 PLN | |
34434 |
1893 kartka z opłaconą odpowiedzią poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P6 |
| 100 PLN | |
34435 |
1893 kartka poczty prywatnej Hansa z Wrocławia. | Mi.P7Ia |
| 100 PLN | |
34436 |
1895 formularz inkasowy prywatnej poczty Hansa z Szczecina, oderwany i podklejony narożnik. | Mi.AKPF1 |
| 30 PLN | |
34437 |
1895 formularz przekazu pieniężnego prywatnej poczty Hansa z Szczecina z doklejonym znaczkiem. | Mi.APF2 |
| 30 PLN | |
34438 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina z nadrukiem wewnątrz. | Mi.K2Iz |
| 40 PLN | |
34439 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina, sklejone marginesy. | Mi.K3 |
| 30 PLN | |
34440 |
1895 sekretnik prywatnej poczty Hansa z Szczecina. | Mi.K3 |
| 60 PLN | |
34441 |
1895 kartka poczty prywatnej Courier z Zgorzelca. | Mi.P1 |
| 60 PLN | |
34442 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
34443 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P8 |
| 40 PLN | |
34444 |
1895 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina, zagniecenia. | Mi.P8 |
| 25 PLN | |
34445 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, kasowana grzecznościowo. | Mi.P2 |
| 100 PLN | |
34446 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P3 |
| 40 PLN | |
34447 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P5 |
| 40 PLN | |
34448 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P6I |
| 40 PLN | |
34449 |
| 40 PLN | |
34450 |
| 40 PLN | |
34451 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P7II |
| 50 PLN | |
34452 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P8I |
| 50 PLN | |
34453 |
1897 kartka wydania okolicznościowego prywatnej poczty Sobiepański z Wrocławia. | Mi.P9II |
| 120 PLN | |
34454 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina, uszkodzony narożnik. | Mi.P10 |
| 40 PLN | |
34455 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P12 |
| 50 PLN | |
34456 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P13 |
| 50 PLN | |
34457 |
| 50 PLN | |
34458 |
1897 kartka prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina. | Mi.P61 |
| 40 PLN | |
34459 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U1a |
| 100 PLN | |
34460 |
1897 koperta prywatnej poczty Stadbriefbeförderung z Szczecina stemplowana grzecznościowo. | Mi.U3 |
| 100 PLN | |
34461 |
1898 kartka poczty prywatnej Hansa z Szczecina. | Mi.P7 |
| 50 PLN | |
34462 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 100 PLN | |
34463 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 100 PLN | |