34787 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) b, wysłana z Łodzi. | Fi.Cp110IAb |
| 70 PLN | |
34788 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, układem czcionkowym, odstęp między "1" i "0" 0,5 mm, linijki odbite równomiernie, cyfra "1" przerwana pionową kreską. | Fi.Cp110IAb1 |
| 230 PLN VERKAUFT | |
34789 |
| 650 PLN VERKAUFT | |
34790 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
34791 |
| 40 PLN | |
34792 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117a |
| 80 PLN | |
34793 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze zielonym, czysta. | Fi.Cp117b |
| 80 PLN | |
34794 |
| 40 PLN | |
34795 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
34796 |
| 30 PLN | |
34797 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
34798 |
| 80 PLN | |
34799 |
| 30 PLN | |
34800 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
34801 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5. | Fi.Cp109 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
34802 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
34803 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
34804 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 20a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
34805 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 21a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
34806 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
34807 |
1951 groszy, całostka z Wrocławia 1 5.3.51 do Gdyni opłacony z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
34808 |
1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni. | Fi.Cp124, 550 |
| 10 PLN | |
34809 |
| 10 PLN | |
34810 |
| 30 PLN | |
34811 |
1951 znaki opłaty wycięte z całostek (kart pocztowych), użyte do ofrankowania listu przesłanego miejscowo 6.9 w Warszawie; niespotykany walor sporządzony bez inspiracji filatelistycznej; dobry stan zachowania. | Fi.Cp125 |
| 500 PLN | |
34812 |
| 160 PLN | |
34813 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
34814 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
34815 |
| 15 PLN | |
34816 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
34817 |
| 35 PLN | |
34818 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20b. | Fi.Cp131 |
| 30 PLN | |
34819 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
34820 |
| 40 PLN | |
34821 |
| 40 PLN | |
34822 |
| 15 PLN | |
34823 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 100 PLN | |
34824 |
1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej; niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ck17a |
| 500 PLN | |
34825 |
| 25 PLN | |
34826 |
| 25 PLN | |