34545 |
1920 pokwitowanie telegraficzne z ciemnoniebieskim znakiem opłaty - 10 mk "Siewca", rozmiar 164x96mm, dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, telegram nadano 10.VIII.22 z Krakowa do Lwowa; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.Ct10b |
| 200 PLN | |
34546 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 20 mk "Siewca", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, telegram nadano 17/12 z miejscowości Posada Olchowska; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Ct7 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
34547 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp38 |
| 50 PLN | |
34548 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp39I |
| 60 PLN | |
34549 |
1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
34550 |
1922 kartka z Gniezna 12.5.20 do Bydgoszczy. | Fi.Cp32 |
| 10 PLN | |
34551 |
1922 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp37 |
| 140 PLN | |
34552 |
1922 kartka do obrotu krajowego. | Fi.Cp40I |
| 35 PLN | |
34553 |
1922 kartki do obrotu krajowego z różnymi długościami napisu KARTA POCZTOWA. | Fi.Cp40I,II |
| 80 PLN | |
34554 |
1922 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 70 PLN | |
34555 |
1922 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego. | Fi.Ct5 |
| 40 PLN | |
34556 |
1922 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego. | Fi.Ct7 |
| 50 PLN | |
34557 |
1922-23 wydanie dla polskiego Górnego Śląska, pokwitowanie telegraficzne z ręcznym nadrukiem wartości w walucie niemieckiej 25 mk. niemieckich/ 80 mk., bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (minimalne pofałdowania i załamania papieru). | Fi.Ct19 |
| 1 500 PLN | |
34558 |
1923 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego, brak dwóch znaczków. | Fi.Ct8 |
| 50 PLN | |
34559 |
1925 całostka wydania bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 50 PLN | |
34560 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
34561 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, bez hasła propagandowego, sygnatura (IV-1928), wysłana 4.II z Warszawy do Kielc. | Fi.Cp49IA |
| 50 PLN | |
34562 |
| 40 PLN | |
34563 |
1930 całostka z sygnaturą IV-1930 z obiegu pocztowego z Rybnika. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
34564 |
1930 kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, ilustracja Tatry - Hala Gąsienicowa Schronisko, doskonały stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
34565 |
| 120 PLN | |
34566 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
34567 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 25 PLN | |
34568 |
| 100 PLN | |
34569 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 80 PLN VERKAUFT | |
34570 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN VERKAUFT | |
34571 |
| 100 PLN | |
34572 |
| 100 PLN | |
34573 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
34574 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, ślady po złamaniu kartki. | Fi.Cp50I |
| 20 PLN | |
34575 |
| 90 PLN | |
34576 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka (38mm); czysta w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIb |
| 270 PLN VERKAUFT | |
34577 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 30.VIII.33 z Grudziądza do Fordonu; dobry stan zachowania. | Fi.Cp50IIb |
| 50 PLN | |
34578 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 160 PLN | |
34579 |
| 160 PLN | |
34580 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 50 PLN | |
34581 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
34582 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
34583 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
34584 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 150 PLN | |