18059 |
1983 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 5 zł z błędem na poz.34 "wgłębienie w K w WOJSKO"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2735 B1 Mi.2883 |
| 30 PLN | |
18060 |
1983, 60 lecie Polskiego Związku Bokserskiego. znaczek za 6 zł. z błędem "brak barwy czarnej - napisy, i czerwonej - spodenki", ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.2740 MK2 Mi.2887 |
| 600 PLN VERKAUFT | |
18061 |
| 300 PLN | |
18062 |
| 150 PLN | |
18063 |
| 200 PLN | |
18064 |
| 10 PLN | |
18065 |
1984 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY" Bydgoszcz 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.09; temat - SZACHY. | Fi. 2562 Mi.2710 |
| 10 PLN | |
18066 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 35 PLN | |
18067 |
| 60 PLN | |
18068 |
| 30 PLN | |
18069 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek za 27 zł z powtarzalnym błędem "czerwona kropka na lewej dłoni"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2764 B Mi.2912 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
18070 |
| 500 PLN | |
18071 |
1984 40-rocznica bitwy o Monte Cassino, znaczek na specjalnej karcie skasowany 18.5 stemplem okolicznościowym. | Fi.2771 Mi.2919 |
| 30 PLN | |
18072 |
1984 Wisła w malarstwie, nieząbkowany marginesowy znaczek bez druku barwy niebieskiej i szaroniebieskiej, niegumowany, pochodzący z 31. pozycji w arkuszu - do tej pory nie katalogowane, fotoatest Wysocki. | Fi.2773MK Mi.2921 |
| 4 950 PLN VERKAUFT | |
18073 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 30 PLN | |
18074 |
1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "6 zamiast s w Powstania". | Fi.2783 B1 Mi.2931 |
| 35 PLN | |
18075 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek za 6 zł z błędem na poz.1 "5-ty punkt na zielonym polu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2790 B1 Mi.2938 |
| 40 PLN | |
18076 |
1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu". | Fi.2790B1 Mi.2938 |
| 25 PLN | |
18077 |
| 100 PLN | |
18078 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2806-11 ark. Mi.2954-59 |
| 200 PLN | |
18079 |
1984 XXIII Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, blok - znaczek za 17 zł z błędem "podwójne udo"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.124 B Mi.Bl.94 |
| 50 PLN | |
18080 |
| 240 PLN | |
18081 |
| 70 PLN | |
18082 |
| 45 PLN | |
18083 |
| 80 PLN | |
18084 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, lewy znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 25 PLN | |
18085 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty). | Fi.2819 B1, B2, B Mi.2967 |
| 80 PLN | |
18086 |
1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2819B1 Mi.2967 |
| 10 PLN | |
18087 |
1985 głowy wawelskie, dwa znaczki z niedopasowanym drukiem barw; jeden w poziomie, drugi w pionie. Przesunięcie w pionie, mimo że mniej efektowne niż poziome jest rzadsze. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 200 PLN | |
18088 |
1985 głowy wawelskie, znaczek z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 90 PLN | |
18089 |
1985 głowy wawelskie, parka znaczków z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 175 PLN | |
18090 |
1985 przywódcy ruchu ludowego, znaczek makulaturowy z zasmarowany farba drukarską. | Fi.2841MK Mi.2989 |
| 30 PLN | |
18091 |
| 50 PLN | |
18092 |
1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2859-63 ark. Mi.3007-11 |
| 100 PLN | |
18093 |
1985 300. rocznica urodzin Jana Sebastiana Bacha, blok z dodatkowym napisem na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.127II FDC Mi.Bl. 97II |
| 120 PLN | |
18094 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
18095 |
| 65 PLN | |
18096 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
18097 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
18098 |
1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo. | Fi.2866-67 Mi.3014-15 |
| 100 PLN | |