Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 108. Volksrepublik Polen 1952-1989

17859

Fi.bl.95(50)
Mi.Bl.61
50 PLN
17860

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki

Fi.bl.95(50) ND
Mi.Bl.61 ND
40 PLN
17861

Fi.bl.96 (52)
Mi.Bl.63
200 PLN
17862

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
25 PLN
17863

1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75".

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
30 PLN
17864

1975 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Egipcie.

80 PLN
17865

1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
45 PLN
17866

1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
55 PLN
17867

1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2274-2392
Mi.2421-2539
120 PLN
17868

1976 100-lecie pierwszego połączenia telefonicznego, marginesowy znaczek z pustopolem pod znaczkiem (Fi.120.-).

Fi.2289
Mi.2436
191 PLN
17869

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku.

Fi.2311
Mi.2458
10 PLN
17870

Fi.2320-23
Mi.2467-70
20 PLN
17871

1976 Polskie porty, seria z pustopolami nad znaczkami.

Fi.2328-35
Mi.2475-82
120 PLN
17872

1976 polskie porty, parka z pustopolami.

Fi.2330
Mi.2478
15 PLN
17873

Fi.2334
Mi.2481
15 PLN
17874

Fi.2335
20 PLN
17875

1976 porty polskie, znaczek za 8.40 zł. z błędem "pęknięta dolna kreseczka E w KOŁOBRZEG", gwarancja.

Fi.2335 B1
Mi.2482
30 PLN
17876

Fi.bl.54
Mi.Bl.66
25 PLN
17877

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem.

Fi.bl.98ND (54)
Mi.Bl.65ND
50 PLN
17878

1976 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Syrii.

80 PLN
17879

80 PLN
17880

1976 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Egipcie.

80 PLN
17881

1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
90 PLN
17882

1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
150 PLN
17883

Fi.2337II
Mi.2484
100 PLN
17884

1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa,znaczek z silnie nieprzesuniętą perforacją wchodzącą na dolne napisy znaczka.

Fi.2350 MK
Mi.2497
200 PLN
17885

Fi.2359 B
Mi.2506
50 PLN
17886

Fi.2368
Mi.2515
20 PLN
17887

1977 60. rocznica Rewolucji Październikowej, arkusz z górnego sektora z rzędem kropek w kolorach znaczka, czysty, nieco słabszy stan zachowania.

Fi.2377
Mi.2524A
50 PLN
17888

1977 Dzień Znaczka - monety polskie, znaczek za 4,50 zł z błędem na poz.47 "cienkie P w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2382 B1
Mi.2529
50 PLN
17889

1977 monety polskie, znaczek z błędem "cienkie P w POLSKA".

Fi.2382B1
Mi.2529
20 PLN
17890

1977 polski drzeworyt ludowy XVI wieku, znaczek cięty, gwarancja.

Fi.2391nz
Mi.2538U
700 PLN
17891

1977 "60 ROCZNICA REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ 1917-1977 OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" całostka dofrankowana i skasowana okolicznościowo 12.XI w urzędzie Bytom 1, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia "60 Rocz.Rew.Paźdz. Wystawa Filatelist."

Fi.Cp680a
30 PLN
17892

1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, arkusz obejmujący piętnaście bloków.

Fi.bl.100
Mi.Bl.67
81 PLN
17893

1977 FDC - "60. rocznica Rewolucji Październikowej", bloczek na karcie skasowany 1.X stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - niedostępne w abonamencie; doskonały stan zachowania.

Fi.bl.101 (57)
Mi.Bl.68
60 PLN
17894

1978 list lotniczy polecony z Krakowa do kanady, na odwrocie stemple odbiorcze.

Fi.1628, 2152, 2402
10 PLN
17895

1978 list lotniczy z Pleszewa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.2153, 2326, 2401
10 PLN
17896

1978 list lotniczy z Gołuchowa do Stanów Zjednoczonych.

Fi.2225, 2332, 2401
10 PLN
17897

1978 rocznik kopert FDC (Fi.71,50).

Fi.2393-2454
Mi.2539-2601
80 PLN
17898

1978-1979 TOM XIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to prawie 167 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2393-2515
Mi.2540-2663
120 PLN