17859 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czworoblok bloków, czyste, dobry stan zachowania. | Fi.bl.95(50) Mi.Bl.61 |
| 50 PLN | |
17860 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki | Fi.bl.95(50) ND Mi.Bl.61 ND |
| 40 PLN | |
17861 |
1975 FDC - "200. rocznica ogłoszenia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki", bloczek na kopercie skasowany 24 IX stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.96 (52) Mi.Bl.63 |
| 200 PLN | |
17862 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", blok skasowany w pierwszym dniu obiegu - 22.XI okolicznościowym stemplem wystawowym, pełna oryginalna guma. | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 25 PLN | |
17863 |
1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75". | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 30 PLN | |
17864 |
1975 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Egipcie. | |
| 80 PLN | |
17865 |
1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 45 PLN | |
17866 |
1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 55 PLN | |
17867 |
1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2274-2392 Mi.2421-2539 |
| 120 PLN | |
17868 |
1976 100-lecie pierwszego połączenia telefonicznego, marginesowy znaczek z pustopolem pod znaczkiem (Fi.120.-). | Fi.2289 Mi.2436 |
| 191 PLN VERKAUFT | |
17869 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku. | Fi.2311 Mi.2458 |
| 10 PLN | |
17870 |
1976 25-lecie Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie, komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty). | Fi.2320-23 Mi.2467-70 |
| 20 PLN | |
17871 |
1976 Polskie porty, seria z pustopolami nad znaczkami. | Fi.2328-35 Mi.2475-82 |
| 120 PLN | |
17872 |
1976 polskie porty, parka z pustopolami. | Fi.2330 Mi.2478 |
| 15 PLN | |
17873 |
1976 polskie porty, parka z pustopolami. | Fi.2334 Mi.2481 |
| 15 PLN | |
17874 |
1976 polskie porty, parka z pustopolami. | Fi.2335 |
| 20 PLN | |
17875 |
1976 porty polskie, znaczek za 8.40 zł. z błędem "pęknięta dolna kreseczka E w KOŁOBRZEG", gwarancja. | Fi.2335 B1 Mi.2482 |
| 30 PLN | |
17876 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, blok z przesuniętym drukiem barwy czerwonej. | Fi.bl.54 Mi.Bl.66 |
| 25 PLN | |
17877 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.98ND (54) Mi.Bl.65ND |
| 50 PLN | |
17878 |
1976 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Syrii. | |
| 80 PLN | |
17879 |
| 80 PLN | |
17880 |
1976 list z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Egipcie. | |
| 80 PLN | |
17881 |
1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 90 PLN | |
17882 |
1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 150 PLN | |
17883 |
1977-83 lotnictwo współczesne, znaczek za 20 zł. typu II (bez lasu w tle), odmiana ta wykształciła się w końcowej fazie druku nowego nakładu - początkowo (w 1982) pojawiła się na kilku znaczkach w środku arkusza; sześć lat po nakładzie I także na znaczkach brzegowych; zdecydowanie niedoceniany znaczek, nie było go w abonamencie, a ze względu na inflację wzrosło zapotrzebowanie na wysokie nominały i znaczek w większości zużyto pocztowo, obok dla porównania znaczek z lasem w tle dodany gratis. | Fi.2337II Mi.2484 |
| 100 PLN | |
17884 |
1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa,znaczek z silnie nieprzesuniętą perforacją wchodzącą na dolne napisy znaczka. | Fi.2350 MK Mi.2497 |
| 200 PLN | |
17885 |
1977 Ochrona środowiska - ginące zwierzęta, 1,50 zł - drop, lewa połówka arkusza sprzedażnego, z powtarzalnym błędem na poz.11 "kolorowa plamka u dołu emblematu"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2359 B Mi.2506 |
| 50 PLN | |
17886 |
1977 Międzynarodowe Konkursy im. Henryka Wieniawskiego, znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.11I w Poznaniu; temat - MUZYKA. | Fi.2368 Mi.2515 |
| 20 PLN | |
17887 |
1977 60. rocznica Rewolucji Październikowej, arkusz z górnego sektora z rzędem kropek w kolorach znaczka, czysty, nieco słabszy stan zachowania. | Fi.2377 Mi.2524A |
| 50 PLN | |
17888 |
1977 Dzień Znaczka - monety polskie, znaczek za 4,50 zł z błędem na poz.47 "cienkie P w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2382 B1 Mi.2529 |
| 50 PLN | |
17889 |
1977 monety polskie, znaczek z błędem "cienkie P w POLSKA". | Fi.2382B1 Mi.2529 |
| 20 PLN | |
17890 |
1977 polski drzeworyt ludowy XVI wieku, znaczek cięty, gwarancja. | Fi.2391nz Mi.2538U |
| 700 PLN VERKAUFT | |
17891 |
1977 "60 ROCZNICA REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ 1917-1977 OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" całostka dofrankowana i skasowana okolicznościowo 12.XI w urzędzie Bytom 1, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia "60 Rocz.Rew.Paźdz. Wystawa Filatelist." | Fi.Cp680a |
| 30 PLN | |
17892 |
1977 400. rocznica urodzin Petera Paula Rubensa, arkusz obejmujący piętnaście bloków. | Fi.bl.100 Mi.Bl.67 |
| 81 PLN VERKAUFT | |
17893 |
1977 FDC - "60. rocznica Rewolucji Październikowej", bloczek na karcie skasowany 1.X stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - niedostępne w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.101 (57) Mi.Bl.68 |
| 60 PLN | |
17894 |
1978 list lotniczy polecony z Krakowa do kanady, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.1628, 2152, 2402 |
| 10 PLN | |
17895 |
1978 list lotniczy z Pleszewa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.2153, 2326, 2401 |
| 10 PLN | |
17896 |
1978 list lotniczy z Gołuchowa do Stanów Zjednoczonych. | Fi.2225, 2332, 2401 |
| 10 PLN | |
17897 |
1978 rocznik kopert FDC (Fi.71,50). | Fi.2393-2454 Mi.2539-2601 |
| 80 PLN | |
17898 |
1978-1979 TOM XIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to prawie 167 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2393-2515 Mi.2540-2663 |
| 120 PLN | |