Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 108. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
17499

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
17500

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z perforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
200 PLN
17501

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
17502

1963 zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym pionowo z przeperforowanym górnym marginesem, gwarancja i opis Walocha.

Fi.bl.40Ix
Mi.Bl.31I
200 PLN
VERKAUFT
17503

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z perforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
17504

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
500 PLN
17505

1963 przywieszka kierunkowa do worka pocztowego z listami z ambulansu pocztowego na trasie Warszawa - Berlin, stempel ambulansu nr 505 na trasie Warszawa - Bydgoszcz.


60 PLN
17506

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, skasowany 25.X na kopercie miejscowego listu poleconego wysłanego w Lublinie.


60 PLN
17507

1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
17508

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
280 PLN
17509

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami (2 serie z przywieszkami i 2 serie zn+Pw+zn medale olimpijskie); wycena zestawu według katalogu Fischera to 647 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
500 PLN
17510

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
17511

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
17512

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
10 PLN
17513

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, narożny czworoblok, górny prawy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
40 PLN
17514

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, środkowy znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka", gwarancja.

Fi.1311B1
20 PLN
17515

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma znaczków za 60 gr, lewy z rzadkim błędem na poz.16 w części nakładu "zielone kółeczko na biodrze łyżwiarki"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1312 B3
Mi.1460
90 PLN
VERKAUFT
17516

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją.

Fi.1313MK
Mi.1461
120 PLN
VERKAUFT
17517

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
17518

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok najdroższego w serii znaczka za 6,50 zł. lewy górny z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B2
Mi.1464A 
60 PLN
17519

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "ścięty dolny szpic litery Z w ZŁ", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1316B2
Mi.1464
30 PLN
VERKAUFT
17520

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
17521

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
17522

1964 koty, znaczek z błędem "czerwona plamka na lewym oku", gwarancja i opis Wysocki.

Fi.1331B1
Mi.1479
50 PLN
17523

1964 Koty, marginesowy znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.43 "kreska z lewej strony litery p w europejski"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1334 B1
Mi.1482
50 PLN
17524

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
17525

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
17526

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
17527

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1337B1
Mi.1485
35 PLN
17528

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
17529

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
17530

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
17531

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku.

Fi.1344MK
Mi.1492
100 PLN
17532

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
80 PLN
VERKAUFT
17533

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
17534

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
17535

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
15 PLN
17536

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, dolny lewy znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1365B5
20 PLN
17537

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
17538

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN