17459 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja i opis. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 50 PLN | |
17460 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 60 PLN | |
17461 |
| 35 PLN | |
17462 |
| 40 PLN | |
17463 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
17464 |
| 30 PLN | |
17465 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
17466 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
17467 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
17468 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
17469 |
| 25 PLN | |
17470 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1287B2 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
17471 |
| 20 PLN | |
17472 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN | |
17473 |
| 35 PLN | |
17474 |
| 40 PLN | |
17475 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1295B1 Mi.1443 |
| 15 PLN | |
17476 |
| 25 PLN | |
17477 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
17478 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 40 PLN | |
17479 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 15 PLN | |
17480 |
| 10 PLN | |
17481 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 25 PLN | |
17482 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
17483 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
17484 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
17485 |
1963 zdobywanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 6,50 zł na liście lotniczym z Jawora do Argentyny. | Fi.1298 |
| 60 PLN | |
17486 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 20 PLN | |
17487 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej.Od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303 MK Mi.1451 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
17488 |
1963 konie polskie znaczek z silnie przesuniętą perforacją wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.1307MK |
| 30 PLN VERKAUFT | |
17489 |
1963 Konie polskie, narożna parka znaczków za 6,50 zł,na lewym marginesie liczba rozrachunkowa, na górnym marginesie zachowały się oznaczenia arkuszowe normalnie niedostępne, ponieważ były obcinane przy podziale arkuszy drukarskich na sektory - tu odręczne znaki maszynisty i częściowo próby kolorów; kasowane z gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1308 Mi.1456 |
| 40 PLN | |
17490 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
17491 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 70 PLN | |
17492 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-). | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
17493 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 800 PLN | |
17494 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk. | Fi.bl.38 B (27) Mi.Bl.29 |
| 400 PLN | |
17495 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.bl.38B1 Mi.Bl.29 |
| 300 PLN | |
17496 |
1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
17497 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 170 PLN | |
17498 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC. | Fi.bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 240 PLN | |