Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
17218 |
1959 grzyby, znaczek z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.954 |
| 25 PLN | |
17219 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik ze znakiem wodnym w położeniu - III.2. | Fi.956I Mi.1101 |
| 60 PLN | |
17220 |
1959 NUMERACJA GROTESKIEM 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik. | Fi.956 II ark. Mi.1101 |
| 350 PLN | |
17221 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, trudny do złożenia pełen zestaw kombinacji przywieszek znaczków za 10 zł. ze znakiem wodnym w położeniu - III.6: przywieszki z prawej, z lewej, nad znaczkiem i pod znaczkiem, trójki pionowe i poziome: znaczek pomiędzy przywieszkami i przywieszka pomiędzy znaczkami, dodatkowo znaczek bez przywieszki; trzy znaczki z błędem na poz.3 "kropka między A i M w ZAMEK", dwa z błędem pomiędzy przywieszkami gwarancja i opis Schmutz, kilka innych gwarancja na znak wodny. | Fi.956 Pw a do o Mi.1101 Zf |
| 800 PLN | |
17222 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, arkusik stemplowany kasownikiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej towarzyszącej zjazdowi PZF. | Fi.956 ark. Mi.1101KB |
| 80 PLN | |
17223 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, pełen zestaw arkusików znaczków za 10 zł. z różnym położeniem znaku wodnego, pierwszy ze znakiem wodnym w rzadszym położeniu - III.2, drugi ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.4, trzeci ze znakiem wodnym w położeniu - III.6 - bardzo rzadki bez błędu i czwarty ze znakiem wodnym w położeniu - III.6, z błędem na poz.3 "kropka miedzy A i M w ZAMEK" popularny. | Fi.956I, 956I B1 Mi.1101 |
| 1 800 PLN | |
17224 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, kasowany arkusik ozdobny z unikalnym krojem cyfr numeratora - grotesk, dodatkowo na papierze ze znakiem wodnym w najrzadszym położeniu W.III.4 i z wyraźnie widocznym skośnym położeniem rysunku, gwarancja i opis. | Fi.956II Mi.1101 |
| 1 600 PLN | |
17225 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI", gwarancja Więcław. | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 40 PLN | |
17226 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI". | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 25 PLN | |
17227 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI". | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 20 PLN | |
17228 |
1959 Międzynarodowa Konferencja Górników, znaczek z usterką "plama koło ust", gwarancja Petriuk. | Fi.963 |
| 70 PLN | |
17229 |
1959 Esperanto - 100 rocznica urodzin Ludwika Zamenhofa, okolicznościowy znaczek na liście z Warszawy, wysłanym 24.VII do Katowic; kasownik odbiorczy | Fi.967 Mi.1111 |
| 20 PLN | |
17230 |
1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek ze znakiem wodnym Zn.W III.3. | Fi.967 Zn.W III.3 Mi.1111 |
| 15 PLN | |
17231 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-68 Mi.1111-12 |
| 40 PLN | |
17232 |
1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, znaczek ze znakiem wodnym Zn.W III.3. | Fi.968 Zn.W III.3 Mi.1112 |
| 60 PLN | |
17233 |
1959 48. Konferencja Międzyparlamentarna, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów- zielone tło rysunku przesunięte w prawo, budynek po lewo wystaje już na białe tło. | Fi.972 Mi.1116 |
| 30 PLN | |
17234 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, narożny znaczkek za 45 gr. z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", na marginesie oznaczenie walca 1 i jego retuszy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.974 B1 Mi.1118 I |
| 120 PLN | |
17235 |
1959 wystawa filatelistyczne Balpex I, lewy znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 60 PLN | |
17236 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z błędem "N zamiast Ń" w czworobloku. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 70 PLN | |
17237 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-78 Mi.1120-22 |
| 40 PLN | |
17238 |
1959 40-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża, znaczek za 2,50 zł z błędem "kreska z prawej strony i u góry D w MIĘDZYNARODOWEGO", znak wodny III.3; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.978 B1 Mi.1122 |
| 30 PLN | |
17239 |
1959 Przyjaźń polsko-chińska, znaczek za 2,50 zł z błędem "kreska z prawej strony brzuszka cyfry 5 w nominale 2,50", znak wodny III.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.980 B1 Mi.1124 |
| 60 PLN | |
17240 |
1959 przyjaźń polsko - chińska, znaczek z błędem 'kreska przy brzuszku cyfry 5". | Fi.980 B1 Mi.1124 |
| 40 PLN | |
17241 |
1959 loty kosmiczne, seria w ciętych arkuszach sprzedażnych, znaczek za 2,50 zł z rzadkim znakiem wodnym III.2, arkusz znaczka za 40 gr. Gwarancja lub atest na życzenie. | Fi.983-5A ark. (985A III.2) Mi.1127-9B |
| 1 100 PLN | |
17242 |
1959 loty kosmiczne, pasek metrykalny 5 nieząbkowanych znaczków za 40 gr z poz. 1/6/11/16/21 ze znakiem wodnym III.4, przed 16 i 21 znaczkiem oznaczenie walca N.I.W.I.59. w położeniu lustrzanym, nad 1 znaczkiem liczba rozrachunkowa odwrócona (do góry nogami); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.983A Mi.1127B |
| 200 PLN | |
17243 |
1959 loty kosmiczne, arkusz nieząbkowanych znaczków za 40 gr ze znakiem wodnym III.4, zwraca uwagę odwrócone (do góry nogami) położenie liczb rozrachunkowych na dolnym i górnym marginesie; dobry stan zachowania. | Fi.983A Mi.1127B |
| 1 000 PLN | |
17244 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985A Mi.1129B |
| 40 PLN | |
17245 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985A III.2 Mi.1129B |
| 30 PLN | |
17246 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985A Zn.W.III.2 Mi.1129B |
| 30 PLN | |
17247 |
1959 loty kosmiczne, czworoblok na papierze ze znakiem wodnym III.2. | Fi.985A Zn.W.III.2 Mi.1129B |
| 100 PLN | |
17248 |
1959 loty kosmiczne, znaczek ze znakiem wodnym Zn.W III.2. | Fi.985A Zn.W III.2 Mi.1129B |
| 20 PLN | |
17249 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.985A Zn.W III.2 Mi.1129B |
| 20 PLN | |
17250 |
1959 loty kosmiczne, czworoblok znaczków na papierze ze znakiem wodnym III.2, prawy górny znaczek z błędem "wyrostek w literze A", rzadka kombinacja. | Fi.985As III.2 Mi.1129B |
| 240 PLN | |
17251 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985B Mi.1129A |
| 40 PLN | |
17252 |
1959 tysiąc szkół na tysiąclecie, seria w blokach legitymacyjnych. | Fi.986-7 |
| 60 PLN | |
17253 |
1959 wielcy uczeni, serie z odmianami papieru. | Fi.988-93 Mi.1132-7 |
| 20 PLN | |
17254 |
1959 Wielcy uczeni - Pasteur, znaczek za 1.50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7 (Fi.40.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.991 Mi.1135 |
| 30 PLN | |
17255 |
1959 wielcy uczeni, znaczek ze znakiem wodnym Zn.W III.7. | Fi.991 Zn.W III.7 Mi.1135 |
| 35 PLN | |
17256 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.991 Zn.W III 7 |
| 30 PLN | |
17257 |
1959 Wielcy uczeni - Newton, znaczek za 1.55 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3 (Fi.100,-), gwarancja Falkowski. | Fi.992 Mi.1136 |
| 60 PLN | |