Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
25076 |
1971 pakiet reklamowy - FABRYKA MASZYN ŻNIWNYCH W PŁOCKU. | Fi.1979-84 Mi.2124-29 |
| 30 PLN | |
25077 |
1971 Badanie kosmosu "Apollo 15", arkusik z II typu - gwiazdka rozdzielająca napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 skierowana szpicem do góry (Fi.120.-); czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ark.1976II |
| 100 PLN | |
25078 |
1971 50. rocznica III Powstania Śląskiego, blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.77(40) Mi.Bl.45 |
| 25 PLN | |
25079 |
1971 XI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Szczecinie, blok ostemplowany okolicznościowo 10.11 na kopercie. | Fi.bl.78 Mi.Bl.46 |
| 20 PLN | |
25080 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, kasowane z pełną gumą, o wiele rzadsze od czystych. | Fi.bl.79-86 Mi.Klb.2110-17 |
| 80 PLN | |
25081 |
1971 XXIV Wyścig Pokoju, komplet 4 ilustrowanych kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Włocławek, Poznań, Szczecin; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
25082 |
1972 karnet - "XXX ROCZNICA POWSTANIA PPR". | Fi.1995 Mi.2142 |
| 20 PLN | |
25083 |
1972 rocznik znaczków czystych (Fi.121,50). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 80 PLN | |
25084 |
1972 rocznik kopert FDC (Fi.148,50). | Fi.1995-2084 Mi.2142-2231 |
| 100 PLN | |
25085 |
1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 282 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1995-2147 Mi.2142-2295 |
| 200 PLN | |
25086 |
1972 karnet - "XXV WYŚCIG POKOJU - WYSTAWA ZNACZKÓW SPORTOWYCH". | Fi.2011 Mi.2158 |
| 30 PLN | |
25087 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.2012 Mi.2159 |
| 20 PLN | |
25088 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.2012 Mi.2159 |
| 25 PLN | |
25089 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.2012 Mi.2159 |
| 130 PLN | |
25090 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z lekko przesuniętym w górę drukiem barwy żółtej. | Fi.2015 Mi.2162 |
| 15 PLN | |
25091 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.2017MK Mi.2164 |
| 10 PLN | |
25092 |
1972 zwierzęta z ogrodów zoologicznych, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów (podwójne zęby), dla porównania na dole normalny znaczek. | Fi.2020MK Mi.2167 |
| 15 PLN | |
25093 |
1972 90. rocznica powstania partii "Proletariat", komplet znaczków w układzie: bez przywieszki, z przywieszkami z lewej i prawej, oraz przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.2024 Mi.2171 |
| 30 PLN | |
25094 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 40 gr arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.4 "2 gwiazdki na niebie", poz.5 "kropka pod gr", poz.22 "gwiazdka na niebie", poz.29 "gwiazdka za górą", poz.34 "ukośna kreska przekreślająca litery LSK w POLSKA" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2057 B Mi.2204 |
| 120 PLN | |
25095 |
1972 turystyka - schroniska, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2058 Mi.2205 |
| 20 PLN | |
25096 |
1972 Turystyka - schroniska górskie, 1,55 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.37 "ślady na śniegu" w A w POLSKA", poz.38 "ślady na śniegu" pod SK w POLSKA", poz.49 "plamka na zaśnieżonym dachu" (pokazane w powiększeniu); czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2059 B Mi.2206 |
| 100 PLN | |
25097 |
1972 V Zjazd ZMS, znaczki za 60 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.40 "plamka w literze M w ZMS i kółeczko na białym tle pod M"; gwarancja i oznaczenie Kalinowski. | Fi.2064 B1 Mi.2211 |
| 50 PLN | |
25098 |
1972 jazda polska, znaczek z błędem "zniekształcone G w MACIĄG". | Fi.2076B1 Mi.2223 |
| 40 PLN | |
25099 |
1972 "VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" karata pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Poznaniu; temat - MUZYKA. | Fi.Cp537 |
| 15 PLN | |
25100 |
1972 karnet - "25 LAT AKADEMII SZTABU GENERALNEGO". | Fi. Fi.1266 Mi.1414 |
| 30 PLN | |
25101 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.90 (45) Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
25102 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny bloków złożony w połowie. | Fi.bl.90 ark. Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
25103 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "czerwona kropka nad EX". | Fi.bl.90B2 Mi.Bl.52 |
| 10 PLN | |
25104 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "czerwona plamka nad EX". | Fi.bl.90B2 Mi.Bl.52 |
| 20 PLN | |
25105 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, prawy blok z błędem "kropka nad EX". | Fi.bl.90B2 Mi.Bl.52 |
| 30 PLN | |
25106 |
1972 frankatura mechaniczna - wzorcowa odbitka z 17.6 frankownicy firmy POSTALIA producenta maszyn frankujących, w otoku na górze napis VORFÜHRSTEMPEL (stempel okazowy), a na dole POSTALIA; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
25107 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusik nalepek okolicznościowej poczty konnej. | |
| 50 PLN | |
25108 |
1973 poczta harcerska Szubin z okazji wmurowania aktu erekcyjnego pod Centrum Zdrowia Dziecka; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054 Mi.2201 |
| 20 PLN | |
25109 |
1973 poczta harcerska Szubin i "Wmurowanie aktu erekcyjnego pod pomnik dzieci w Międzylesiu", dekoracyjna całość; temat - HARCERSTWO. | Fi.2054, 1945 Mi.2201, 2092 |
| 20 PLN | |
25110 |
1973 rocznik kopert FDC (bez bl.91b(46b); Fi.108.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 120 PLN | |
25111 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 80 PLN | |
25112 |
1973 arcydzieła sztuki polskiej, znaczek stemplowany i czysty, offsetowy druk wielokolorowy przy wielomilionowych nakładach charakteryzował się czasami dużymi różnicami w nasyceniu kolorów co powodowało powstawanie znacznych nawet różnic w barwach znaczków. | Fi.2096 Mi.2243 |
| 20 PLN | |
25113 |
1973 Zwierzyna łowna, znaczek za 50gr z błędem "zamiast pierwszego K w KONARSKI - grube X" na poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2101 B1 Mi.2248 |
| 50 PLN | |
25114 |
1973 zwierzyna łowna, list lotniczy z Poznania do Niemiec. | Fi.2105 Mi.2252 |
| 10 PLN | |
25115 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet arkusików, kasowane z pełną oryginalną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 30 PLN | |