24835 |
1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny. | Fi.1411 Mi.1560 |
| 100 PLN | |
24836 |
1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY. | Fi.Cp236a |
| 20 PLN | |
24837 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 3a |
| 400 PLN | |
24838 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 5d |
| 400 PLN | |
24839 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
24840 |
| 35 PLN | |
24841 |
| 40 PLN | |
24842 |
| 80 PLN | |
24843 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-). | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 90 PLN | |
24844 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
24845 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 150 PLN | |
24846 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
24847 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
24848 |
| 80 PLN | |
24849 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
24850 |
1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 160 PLN | |
24851 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
24852 |
| 80 PLN | |
24853 |
| 40 PLN | |
24854 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
24855 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej". | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
24856 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
24857 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym. | |
| 50 PLN | |
24858 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem. | |
| 50 PLN | |
24859 |
1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie. | Fi.1291 Mi.1439 |
| 10 PLN | |
24860 |
1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.8; temat - KONIE. | Fi.1301 Mi.1449 |
| 15 PLN | |
24861 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy; znaczek metrykalny z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 Mi.1561 |
| 20 PLN | |
24862 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
24863 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
24864 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
24865 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z błędem "plamka na dłoni". | Fi.1412B1 Mi.1561 |
| 25 PLN | |
24866 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, lewy dolny znaczek z błędem "plamka na dłoni". | Fi.1412B1 Mi.1561 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
24867 |
1965 statki żaglowe, znaczek z przesuniętą perforacją poziomą wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.1415MK Mi.1564 |
| 50 PLN | |
24868 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, parka znaczków za 60 gr, prawy z błędem "krótszy pazur" z poz.8; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 50 PLN | |
24869 |
1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 30 PLN | |
24870 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, arkusz znaczka za 60 gr., w tym znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424 ark. (1424 B1) Mi.1573 |
| 90 PLN | |
24871 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 20 PLN | |
24872 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 15 PLN | |
24873 |
| 20 PLN | |
24874 |
1965 Zwierzęta prehistoryczne, parka znaczków za 90 gr., lewy z niekatalogowanym błędem "plama w cyfrze 9", gwarancja i opis. | Fi.1425 B Mi.1574 |
| 60 PLN | |