24795 |
| 500 PLN | |
24796 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet 4 numerowanych arkusików nalepek wystawowych ciętych i ząbkowanych, skasowanych stemplami okolicznościowymi; bardzo dobry stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
24797 |
1964 karnet - "XX LAT PRL". | Fi.132-1326, 1355-13 Mi.1473-1474, 1503-1 |
| 40 PLN | |
24798 |
1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 60 PLN | |
24799 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 270 PLN | |
24800 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 400 PLN | |
24801 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
24802 |
1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
24803 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
24804 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka". | Fi.1311B1 Mi.1459 |
| 10 PLN | |
24805 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta. | Fi. 1314+131 (bl.41) Mi.1462B+1464B |
| 50 PLN | |
24806 |
1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1326 Mi.1474 |
| 25 PLN | |
24807 |
1964 "XV LAT WYDAWNICTW NAUKOWO TECHNICZNYCH W SŁUŻBIE TECHNIKI POLSKIEJ" - koperta i reprint (nr.0436) dzieła "OFFICINA FERRARIA" Walentego Roździeńskiego z 1612 roku, ze znaczkami skasowanymi okolicznościowo. | Fi.1326, 1382a, b Mi.1474, 1530-31 |
| 80 PLN | |
24808 |
1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs". | Fi.1328B2 Mi.1476 |
| 20 PLN | |
24809 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, parka znaczków za 40 gr (król Kazimierz Wielki) z podwójnym moletowaniem liter na: lewym AZ, na prawym KAZ w KAZIMIERZ"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1337 B1 Mi.1485 |
| 100 PLN | |
24810 |
| 25 PLN | |
24811 |
1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ". | Fi.1337-41, 1337 B1 Mi.1485-89 |
| 40 PLN | |
24812 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ. | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 50 PLN | |
24813 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ". | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 40 PLN | |
24814 |
| 30 PLN | |
24815 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
24816 |
1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski. | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 200 PLN | |
24817 |
1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku. | Fi.1344MK Mi.1492 |
| 100 PLN | |
24818 |
1964 karnet "IV ZJAZD PZPR". | Fi.1351-54 Mi.1499-1502 |
| 30 PLN | |
24819 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 80 PLN | |
24820 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5) Mi.1513 |
| 60 PLN | |
24821 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
24822 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
24823 |
| 15 PLN | |
24824 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365B5 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
24825 |
| 20 PLN | |
24826 |
| 20 PLN | |
24827 |
1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w TOKIO, parka znaczków za 5,60 zł., lewy z niekatalogowanym błędem "Ó w KORÓLKIEWICZ", gwarancja i opis. | Fi.1372 B Mi.1520 |
| 60 PLN | |
24828 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku. | Fi.1372-3 Mi.1520-1 |
| 50 PLN | |
24829 |
| 10 PLN | |
24830 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 ark. Mi.1527 |
| 50 PLN | |
24831 |
1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), arkusz znaczka za 40 gr (krzyż Virtuti Militari), przed 1 znaczkiem oznaczenie walca (1 walec, 1 nakład), czysty, bardzo dobry stan zachowania (arkusz zgięty poziomo pomiędzy 3 i czwartym rzędem). | Fi.1384 Mi.1533 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
24832 |
1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie. | Fi.1384-8 Mi.1533-7 |
| 280 PLN | |
24833 |
| 30 PLN | |
24834 |
1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA". | Fi.1408 |
| 25 PLN | |