25156 |
1975 FDC - "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź". | Fi.2268 Mi.2415 |
| 30 PLN | |
25157 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", arkusz czysty (3 sektor). | Fi.2268 Mi.2415 |
| 80 PLN | |
25158 |
1975 "IX JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU CZERWONY KRZYŻ" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 30.XI w Łodzi; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Fi.Cp641 |
| 10 PLN | |
25159 |
1975 FDC - "Eksperymentalny lot "Apollo"-"Sojuz"", kiedyś arkusik, później bloczek, aktualnie znowu arkusik (w katalogu Michel blok) na kopercie skasowany 30 VI stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.ark.2239-41 (bl.51) Mi.Bl.62 |
| 200 PLN | |
25160 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, arkusz sprzedażny nowodruków bloku z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50 ND ark. Mi.Bl.61 SD |
| 320 PLN | |
25161 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, parka bloków i nowodruków z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50, bl50ND Mi.Bl.61, Bl.61 SD |
| 60 PLN | |
25162 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 50 PLN | |
25163 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 25 PLN | |
25164 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czworoblok bloków, czyste, dobry stan zachowania. | Fi.bl.95(50) Mi.Bl.61 |
| 50 PLN | |
25165 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki, w lewym górnym narożniku oznaczenie 1 sektora, bardzo rzadkie. | Fi.bl.95(50) ND Mi.Bl.61 |
| 150 PLN | |
25166 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk bloku. | Fi.bl.95ND Mi.Bl.61SD |
| 25 PLN | |
25167 |
1975 FDC - "200. rocznica ogłoszenia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki", bloczek na kopercie skasowany 24 IX stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.96 (52) Mi.Bl.63 |
| 200 PLN | |
25168 |
1975 200. rocznica ogłoszenia niepodległości USA, blok i znaczki z bloku skasowane 28.III.1983 na kopertach stemplem okolicznościowym "40. ROCZNICA AKCJI POD ARSENAŁEM", co ciekawe blok skasowano wcześniej w 1981 roku stemplem drugiego obiegu "81 SOLIDARNOŚĆ, 1 Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", koperty z ilustracją pomnika stoczniowców pomordowanych w grudniu 1970 roku. | Fi.bl.96, 2258-60 Pw Mi.Bl.63, 2405-07 Zf |
| 120 PLN | |
25169 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", blok skasowany w pierwszym dniu obiegu - 22.XI okolicznościowym stemplem wystawowym, pełna oryginalna guma. | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 25 PLN | |
25170 |
1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75". | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 30 PLN | |
25171 |
1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 45 PLN | |
25172 |
1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 45 PLN | |
25173 |
1976 historia lokomotywy, znaczek z błędem "otwarte pierwsze o w Xsiężopolski". | Fi.2287B1 Mi.2434 |
| 40 PLN | |
25174 |
1976 Mistrzostwa Świata i Europy w hokeju na lodzie w Katowicach, znaczek z błędem "wcięcie w A w POLSKA". | Fi.2292B1 Mi.2439 |
| 15 PLN | |
25175 |
1976 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Interphil 76 w Filadelfii, arkusz sprzedażny. | Fi.2297 ark. Mi.2444 |
| 50 PLN | |
25176 |
1976 parki narodowe, seria, znaczek za 90 gr z błędem "uszkodzone A oraz O w POLSKA". | Fi.2298 B2 (2299-303) |
| 20 PLN | |
25177 |
1976 25-lecie pierwszego znaczka ONZ, arkusz sprzedażny. | Fi.2304 ark. Mi.2451 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
25178 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku. | Fi.2311 Mi.2458 |
| 10 PLN | |
25179 |
1976 100-lecie Teatru Polskiego w Poznaniu, arkusz sprzedażny. | Fi.2312 ark. Mi.2459 |
| 45 PLN | |
25180 |
1976 25-lecie Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie, komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty). | Fi.2320-23 Mi.2467-70 |
| 30 PLN | |
25181 |
1976 porty polskie, seria z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.2328-35 Mi.2475-82 |
| 80 PLN | |
25182 |
1976 polskie porty, parka z pustopolami. | Fi.2330 Mi.2478 |
| 15 PLN | |
25183 |
1976 Polskie porty, znaczek za 1,50 zł z błędem "uszkodzone A w BAZA" na poz.32; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2330 B1 Mi.2477 |
| 50 PLN | |
25184 |
1976 porty polskie, znaczek z błędem "uszkodzone drugie A w BAZA". | Fi.2330B1 Mi.2478 |
| 25 PLN | |
25185 |
1976 polskie porty, parka z pustopolami. | Fi.2334 Mi.2481 |
| 15 PLN | |
25186 |
1976 porty polskie, znaczek z błędem "przerwana dolna kreska litery E w KOŁOBRZEG". | Fi.2335B1 Mi.2482 |
| 25 PLN | |
25187 |
1976 "MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" Poznań, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 17.XI; temat - MUZYKA. | Fi.Cp537 |
| 10 PLN | |
25188 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, blok z przesuniętym drukiem barwy czerwonej. | Fi.bl.54 Mi.Bl.66 |
| 20 PLN | |
25189 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku czarnodruku z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.98ND (54) Mi.Bl.65ND |
| 40 PLN | |
25190 |
1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.98ND (54) Mi.Bl.65ND |
| 50 PLN VERKAUFT | |
25191 |
1976 koperta lotnicza polskiej misji wojskowej w ramach sił ONZ w Egipcie. | |
| 10 PLN | |
25192 |
| 10 PLN | |
25193 |
1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 90 PLN | |
25194 |
1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90). | Fi.2336-92 Mi.2483-2539 |
| 150 PLN | |
25195 |
1977-83 lotnictwo współczesne, znaczek za 20 zł. typu II (bez lasu w tle), odmiana ta wykształciła się w końcowej fazie druku nowego nakładu - początkowo (w 1982) pojawiła się na kilku znaczkach w środku arkusza; sześć lat po nakładzie I także na znaczkach brzegowych; zdecydowanie niedoceniany znaczek, nie było go w abonamencie, a ze względu na inflację wzrosło zapotrzebowanie na wysokie nominały i znaczek w większości zużyto pocztowo, obok dla porównania znaczek z lasem w tle dodany gratis. | Fi.2337II Mi.2484 |
| 100 PLN | |